Meno Sylvester Stallone je jednoducho nezabudnuteľné. Muž, ktorý si počas svojho života zahral vo viacerých svetových filmov, ostane pre niekoho až do smrti Rocky Balboa, legendárny boxerista, ktorý v ringu nemá šancu nájsť premožiteľa. Teda, len do momentu, kedy do ringu vstúpi na prvý pohľad krásna krehká slečna. Sylvester ešte svoje rukavice na klinec nezavesil. Aj preto si čas od času rád zaboxuje so svojimi mladšími hereckými kolegami tak, ako tomu bolo v tomto prípade pri krásnej Demi Lovato. Mladučká speváčka a herečka si pritom s urasteným chlapom dala v ringu jedno priateľské kolo, ktoré by podľa všetkých predpokladov mal vyhrať Stallone. Avšak, nestalo sa tak. Demi svojho súpera jedným šikovným úderom totiž poslala na lopatky.

Samozrejme, bol v tom malý háčik. Celé víťazstvo Demi bolo vopred nacvičené a pripravené, pričom sám Sylvester svojej kolegyni radí, ako ho má zložiť na chrbát tak, aby to vyzeralo dôveryhodne. Sylvester sa síce vyjadril, že šlo len o srandu, no nezabudol spomenúť ani to, že Demi je v skutočnosti veľmi dobrou športovkyňou.

Takto poslala mladučká Demi Sylvestra na lopatky

Predchádzal tomu ale tréning zo slávneho Rockyho

Foto: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Gustav
Charakterizovať Gustáva je len veľmi ťažké. Vo všeobecnosti ale platí, že ide o mladého chalana, ktorý nijako nevytŕča z davu. Milovník športu, pekných žien a večný študent sa s vami rád podelí o tie najzaujímavejšie témy a postrehy.