Pred pár dňami sme spoznali majiteľku najkrajšej vagíny na svete. Je ňou Nell (27) z Veľkej Británie. Asi si hovoríte, či sme nespravili niekde preklep. Nespravili, naozaj sa konala prvá online súťaž o najkrajšie dámske intímne partie.Súťaž to bola celosvetová a zapojiť sa mohla ktorákoľvek dievčina, ktorá považuje svoje ženstvo za pohľadné. Jedinou podmienkou bolo dokonalé oholenie bez jediného chĺpka kvôli citlivému snímaciemu prístroju. Súťaž vymyslel, zorganizoval a celú sledoval Brian Sloan, ktorý sa špecializuje v biznise so sexuálnymi hračkami. Konkrétne vyrába niečo ako pánsky vibrátor – otvor zakončený ústami, ktorý sa pohybuje a napodobňuje tým pohyby pri orálnom sexe. Myšlienka na túto súťaž má vlastne úplne prozaický dôvod, nájsť najkrajšiu vagínu, ktorá sa páči väčšine pánov, čo mu určite pomôže v biznise.

kimberly kanePrečítajte si: Video: Herečka pre dospelých testuje sexuálne hračky priamo v továrni!

 

Baby posielali svoje fotky a čoskoro bolo z čoho vyberať. Server tak Brianovi na chvíľu spadol pod ťarchou obrovskej návštevnosti hlasujúcich. Nakoniec sa našli tri víťazky, ktoré si domov odniesli pekné peniažky. Víťazka (27, UK) dostala 5000 dolárov, strieborná vagína (23, Nemecko) získala 2500 dolárov a bronzová (20, Maďarsko) 1250 dolárov. Pri rozhovore s víťazkami sa slečna na druhom mieste priznala, že sa do súťaže pôvodne nechcela prihlásiť, ale priateľ sa ju snažil prehovoriť. Aj tak síce nesúhlasila, ale jeden večer po pár drinkoch na to vhupli a vznikla fotka so striebornou medailou. Víťazka zas priznala, že je to pravdepodobne tá najdivnejšia vec, akú kedy urobila. Ak slečnám trochu závidíte možnosť vyhrať slušné peniaze, nemusíte! Brian čoskoro plánuje vyhlásiť svetovú online súťaž o najkrajší anál, najkrajšie semenníky a najkrajší penis. :)

Víťazné fotky najkrajších vagín nájdete na Manforum.sk >>> TU

sutaz najkrajsia vagina
Vynález Briana Sloana na orálne uspokojenie pánov.
sutaz najkrajsia vagina
Brian babám prezradil, že fotiť bude on a podpisujú zmluvy.
sutaz najkrajsia vagina
Citlivý snímač vagín vyzerá trochu ako žehlička.

Víťazné fotky najkrajších vagín nájdete na Manforum.sk >>> TU

sutaz najkrajsia vagina
Víťazka súťaže Nell (27) nechce, aby ju niekto spoznal.
sutaz najkrajsia vagina
Fotí sa zo všetkých strán.
sutaz najkrajsia vagina
5000 dolárov nachystaných pre víťazku.
sutaz najkrajsia vagina
Brian čaká na odovzdanie cien.

Víťazné fotky najkrajších vagín nájdete na Manforum.sk >>> TU

Zdroj | Foto: elitedaily.com, YouTube, 3.bp.blogspot.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Zuzu
Najradšej má bláznov, taliansku kuchyňu a smiech. Servítku si dáva pred ústa len keď si potrebuje odtlačiť rúž. Píše pre vás o všetkom, čo je zaujímavé, inšpiratívne a provokujúce.