Zadky, zadky, všade samé zadky. Dve oblé polky nám bijú do očí všade, kam sa len pozrieme. Pretŕčajú zo šortiek, vystavujú sa v plavkách a vynímajú sa v sexy bielizni. Pútajú našu pozornosť na ulici, v televízií ba dokonca aj v posteli. Sme na nich závislí?Ženský zadok je pre mnohých mužov najobľúbenejšou časťou ženského tela. Štúdie dokázali, že v súboji prsia vs. zadok, zvíťazila jednoznačne druhá možnosť s podielom až 70 %. Každý muž má iný vkus, a preto aj zadočky majú svoje rozdelenie. Výber je naozaj široký – zaguľatený, srdcovitý, plochý, útly či svalnatý. Momentálne však žijeme v ére veľkých zadkov, ktoré nahrádzajú zadky vychudnutých modeliek.

Zadok ako nástroj marketingu

Už hit Svet je krásny zadok od Petra Nagyho z roku 1996 predpovedal fenomén menom zadok. A keďže aj marketingoví mágovia vedia, ako nám pri pohľade na ne mäkne mozog, podsúvajú nám ich jedna radosť v televízií, na billboardoch a v hudobných klipoch. Hajzlíci! A o tom im aj ide, hajzlíkom! Aj známe modelky, herečky, celebrity či speváčky vedia, že zadok je jedným z najlepších lákadiel, a preto ho často využívajú aj vo svoj prospech. Napríklad taká Jennifer Lopez a Iggy Azalea sa odviazali vo videoklipe Booty, Nicki Minaj zase stavila na svoj megazadok v klipe Anaconda a Rihanna so Shakirou si užili svoje a ukázali nám svoje pozadia v klipe Can’t Remember to Forget You. Samozrejme, toto je iba zlomok toho a interpreti alebo producenti vo veľkom štýle využívajú v klipoch/reklamách zadočky, aby upútali oko diváka.

Zadok v športe

Správny SLOVAK MAN je vyznávačom športu. To už vieme. Ale my vám odporúčame ísť si pozrieť plážový volejbal. Minimálne v televízií  A prečo? No predsa pre tie zadočky! Iste zabudnete aj na priebeh zápasu a budete sa pozerať iba na tú krásu.

Ženský zadok je pre mnohých mužov najobľúbenejšou časťou ženského tela.

Sem-tam sa vám naskytne zaujímavý pohľad aj na tenisovom kurte. Suknička tenistky trošku poskočí a vy už máte krásny výhľad. Ďalším miestom, kde môžete zhliadnuť ženské pozadie je posilňovňa. Tu asi netreba veľa písať, pretože to pozná každý muž, ktorý nesedí doma a chodí si zacvičiť a čo to popozerať. Aj keď muži, ktorí sedia doma, si môžu dopriať tento pohľad, pretože dnes je trendom fotiť sa po dobrom cvičení a vešať svoje fotky na sociálne siete.

Zadky volejbal

Zadok náš každodenný

Zadok púta našu pozornosť dennodenne. Možno si to ani neuvedomujete, ale keď kráčate po ulici, jednoducho sa vždy pozriete na túto obľúbenú časť ženského tela. Podobne je to aj keď šoférujete. Obzeráte sa po vyzývavých zadkoch a ihneď hodnotíte situáciu. Jednoznačne máte vyhraté,  ak má žena na sebe priliehavý kus oblečenia menom legíny. To už je pohľad, v ktorom sa zadok vyníma jedna radosť.

Foto: internet

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Radovan K
Zábava, fakty, ženy, motivačné články a hudobné/filmové novinky - to sú prednosti nášho redaktora Rada. Nikdy mu neunikne aktuálna zaujímavosť, ktorá hýbe svetom. Vždy je zábavný, dobre naladený a spoľahlivý. A ešte zaujímavosť, Rado je členom jednej z top slovenských tanečných skupín - Phantoms Crew.