Kedysi to bolo nenápadné dievča, ktoré bolo v škole šikanované pre svoj vzhľad. Dnes je z neho krásna žena, vzor a mentorka ostatných dám. Ia Östergren pochádza zo Švédska a svojimi dlhými nohami pobláznila nejedného chlapa.Švédka Ia Östergren má 34 rokov a na svojom Instagrame viac ako 218 tisíc followerov. Dôvodom sú jej krásne dlhé nohy, ktoré merajú úctyhodnú dĺžku 108 centimetrov a stoja za jej úspechom v modelingovom biznise. Okrem toho je táto blondínka úspešnou fitnesskou a kulturistkou, pričom na sociálnych sieťach pravidelne provokuje vypracovaným telom. Pri pohľade naň by málokto uveril, že je matkou dvoch dcér.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Dnes je Ia jednou z najúspešnejších fitnessiek v severských krajinách a tvorí pár s bodybuilderom Torbjörnom Östergrenom, takže tvrdá drina sa stala každodennou závislosťou tejto dvojice. Práve Torbjörn ju doviedol k cvičeniu a bol jej prvým osobným trénerom.

Ia Östergren

Odvážne snímky švédskej krásky nájdete — TU —, — TU — a — TU —

Zdroj: brightside.me, generationiron.com | Foto: Instagram/iostergren

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Adka
Študentka žurnalistiky, ktorá má veľkú chuť a silu napredovať. Nemá vyhranenú rubriku, zaujíma ju z každého rožka troška, od vzťahových tém až po šoubiznis. Je náladová, miluje varenie, knihy a písanie.