Slovensko má pred sebou ďalší hudobný sviatok. 6. júla vystúpi na letisku v Žiline legendárna skupina  Iron Maiden. Na jej koncert sa tešia tisíce fanúšikov. Je však otázne, či sa aj uskutoční.Rehoľníci Spoločnosti sv. Bazila Veľkého totiž vehementne bojujú proti tomu, aby sa legenda Iron Maiden vôbec postavila na pódium. Ministrovi kultúry Marekovi Maďaričovi títo kvázi kňazi poslali list, v ktorom žiadajú o zrušenie koncertu. Dôvod? Kapela vraj vo svojich piesňach propaguje satanizmus, násilie a nemravnosť. Svätuškári ešte pritvrdili a dodali, že heavy metal propaguje okultizmus, agresivitu, drogy, dokonca nabáda k samovraždám. A teraz sa podržte!

Kňazi

„Vzhľadom k tomu, že tento Bohorúhavý koncert je proti našim kultúrnym a kresťanským koreňom, Vás žiadame:  Postavte sa proti tomuto koncertu, ktorý demoralizuje mládež a ničí všetky morálne a kresťanské hodnoty,” napísali vo svojom liste ministrovi kultúry. Podobnými perlami ducha obšťastnili aj ďalších predstaviteľov verejnej správy, o ktorých usúdili, že by mohli mať nejaký vplyv na zrušenie koncertu Iron Maiden. Hrozia satanizáciou národa a prekliatím Slovenska. Ozaj, táto podarená partia mužov, ktorá sa nazýva Rehoľníci Spoločnosti sv. Bazila Veľkého, vznikla z niekoľkých exkomunikovaných slovenských kňazov.

Zdroj: Youtube.com Foto: Pixabay.com, 1freewallpapers.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Andrea
Milujem život, šport, hudbu, zvieratá, prírodu, knihy. Fascinujú ma zákutia ľudskej duše a medziľudské vzťahy. Veľmi rada jem a dlho spím. :-)