Keby ste Nataliu Trukhinu zbadali v posilke, ako dáva mŕtvy ťah s 240 kg, zrejme by ste si pomysleli, že ten chlapík je fakt dobrý, len ten copík by si mohol odstrihnúť. Akonáhle by sa však tento chlapík otočil, zistili by ste, že hora svalov patrí žene. 

Hulk v ženskom prevedení. Aj takto by sme mohli v skratke charakterizovať Nataliu Trukhinu. Jej svaly sú enormne veľké a zahanbia nejedného chlapa, a to už so ženskou krásou asi nemá veľmi nič spoločné. Nájdu sa však i takí, ktorí jej postavu obdivujú a taktiež aj silu, ktorou táto profesionálna vzpieračka disponuje. Posilňuje totiž s váhami, ktoré pre mnohých chlapov ostávajú po celý život tabu. Bench press zvládne ľavou-zadnou so 170 kg a mŕtvy ťah s 240 kg.

buchac 2Páči sa vám tento anjelik? Keď uvidíte viac fotiek, zmeníte názor!

 

Rozmýšľate nad tým, koľko asi tak v obvode merajú Nataliine paže? Presne 45 cm a nohy 72 cm, pričom jej masívna postava meria len 168 cm a váži 92 kg. Inak, táto dáma má iba 23 rokov a už teraz patrí k najsilnejším a najsvalnatejším ženám sveta. My sme si trošku prelustrovali jej Facebook a vybrali pre vás pár záberov z jej súkromného archívu.

PS: Určite si pozrite aj video na konci článku, zistíte, že telo nie je jediná vec, ktorou Natalia pripomína chlapa. Ktovie prečo.

natalia2 - kópia natalia4 - kópia natalia5 - kópia natalia6 natalia7 natalia8 natalial1 natialia

Foto: Facebook