Susan Coffey je ohromujúca červenovláska z mestečka Metuchen zo štátu New Jersey. Narodila sa 13. 2. 1990, čo z nej momentálne robí mladú takmer 26-ročnú slečnu. Táto kráska pracuje ako nezávislá modelka a vďaka sociálnym sieťam, ktoré neustále zaplavuje svojimi dokonalými fotografiami, sa z nej stala internetová celebrita.Susan Coffey má bez pochyby skvelú postavu. Veď uznajte – výška 170 cm, váha 50 kg a miery 81-63-89. Ak vás nezhypnotizuje kombinácia jej červených vlasov a bledej pleti, zaiste tak spravia jej nádherné zelené oči. Samozrejme, nesmieme zabudnúť ani na jej anjelský úsmev. Ak vynecháme známe sociálne siete, svoje fotky propagovala aj na webových stránkach ako Heavy, Coed a The Chive a fórach ako Reddit a Imgur.

Ako modelka sa objavila na mnohých titulkách časopisov a pánskych magazínov. Spomenúť možno Limited Edition Prints, Maxim en Espanol, Auxiliary Magazine či CCG Calendar. Dokonca nafotila aj niekoľko reklamných plagátov pre spodnú bielizeň Sheets Lingerie.

Od roku 2012 Susan navštevuje univerzitu Rutgers University, kde študuje súčasne dva obory, a to psychológiu a komunikáciu. Vo voľnom čase hrá na klavír a zbožňuje herca Billa Murraya.

zdroj: instagram, facebook, susancoffey.net, nocookie.net