US Specialty Vehicles dokonale vymazlili model Rhino GX. Je to láska na prvý pohľad.Odolnosť tanku a pohodlie luxusnej limuzíny. Taká je najvýstižnejšia charakteristika USSV Rhino GX. Toto SUV je ideálnou voľbo pre politikov, celebrity, drogových bossov, ale aj dostatočne bohatých fanúšikov military štýlu.

Auto je takmer nezničiteľné a výrobca uvádza, že tiež takmer nepriestrelné. Kapotáž je komplet z ocele hrubšej ako jeden milimeter. Podvozok Ford F450 Super Duty 4×4 v kombinácii s motorom Ford 6,8-L V10 a 38 palcovými kolesami zaručujú, že sa prebrodí aj cez rieku. Rhino GX je takmer 2,3 metra vysoké a 2,4 metra široké SUV. V skratke tank.

Čo však najviac na tomto monštre prekvapí, je interiér. Maximálny luxus až pre osem osôb s jemným koženým čalúnením, dostatkom priestoru na pohodlné sedenie a zabudovaným televízorom.

USSV Rhino GX je plne prispôsobiteľné požiadavkám záujemcov. Podľa úprav sa, samozrejme, odvíja aj cena. Počítajte však s tým, že ak sa vám na účte neváľa zbytočných 180 000 eur, asi zostane len pri snívaní.

USSV Rhino GX
USSV Rhino GX

USSV-Rhino-GX-16 USSV-Rhino-GX-08 us-specialty-vehicles-rhino-gx-sport-is-a-bigger-than-full-size-suv-photo-gallery_3 DAV_8519

Zdroj: suburbanmen.com, usspecialtyvehicles.com, youtube.com l Foto: usspecialtyvehicles.com