Ktorý chlap by nepoznal ten pocit, keď má chuť jednoducho nejakú ženu pretiahnuť. Najlepšie rýchlo, neviazane, bez lásky, proste poriadne ju vym*dať. Vieme, kde takéto ženy nájdete!!!Letné párty

Leto sa blíži a sním sa prebúdzajú chute nielen u mužov. V letnom období je veľa festivalov, kde je dobrá nálada, dobrá hudba, alkohol, stany… Čo viac dodať? Už si len vybrať tú správnu „korisť“ a ísť tvrdo na vec.

Diskotéky

Ak si vyberiete tú správnu diskotéku, budete sa cítiť ako v raji. Veľa zadočkov točiacich sa okolo vášho vtáka, nenápadné dotyky na parkete.  A už len skúšať, či sa niektorá chytí. A verte či neverte, ženské sa chytia rady. Je už len na vás, či si vyberiete skôr mladšiu alebo staršiu, a ak sa vám pošťastí, môžete dokonca nájsť aj mamičku s dcérkou.

Tip od redakcie: Ak nadviažete očný kontakt a dievča sa zrazu “vyparí”, rýchlo choďte za ňou. Možno to bolo znamenie, aby ste sa stretli vonku, sami...

kde zbalit baby

 

Inetrnetové portály

Internet – vraví sa, že na ňom nájdete všetko. A je to tak. Nájdete tu kopu nadržaných štetiek, nynfomaniek, k*rvičiek či študentiek. Niektorá sa chce obohatiť a pýta si peniaze, iná proste potrebujú cítiť vášho vtáka medzi jej nohami. A je jej jedno, kto ste, odkiaľ ste, čo robíte, hlavne že jej to poriadne spravíte. Internet je jednoducho raj, kde nájdete ženu podľa vašej chuti. Stačí len trocha posurfovať a ponuky sa budú hrnúť.

Dovolenka (nielen) v zahraničí

Povedzme si na rovinu – na čo najviac spomíname z letnej dovolenky? Na more, počasie pamiatky? Áno, ak nemáme dôvod na lepšiu spomienku. Románik na pláži na jednu noc s krásnou cudzinkou, alebo aj známou z vášho turnusu, je určite pre oboch lepší zážitok ako sa člaptať vo vode a chodiť po historických miestach. A chlapi verte či nie, ženy to chcú tak isto ako aj my muži. Veď aj oni idú na dovolenku, aby mali na „čo“ spomínať.

Foto: aliexpress.com, beauty.hmoodle.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomas Po
Klasický typ mladého chlapa, ktorý sa zaujíma o šport, ženy a peniaze. Rád si vypijem dobre vychladené pivko s partiou správnych ľudí, s ktorými pokecám s a naučím sa novým veciam, pozberám nové názory na určité veci a spravím si vlastný úsudok.