Niektoré ženy majú v hlave namiesto mozgu len tenký medený drôtik a aj to len kvôli tomu, aby im neodpadli uši. Okrem neho už nič a také vákuum nie je ani o vesmíre. A že prečo takto ofenzívne? Čítajte ďalej a zistíte, že ženská téma je tak hlboká studnica ako anál pána Slávika, a preto budem toto písať veľmi pomaly, aby ste aj vy, vagínou opantaní jedinci, chápali, o čo ide.Aby som to tu uviedol na pravú mieru, nehovorím o všetkých ženách (Ahoj, mami :)), hovorím len o určitých skupinách žien, ktoré, samozrejme, trošku rozoberiem.

Modelky

Nič nerobia, celý deň sedia na riti a po telefóne škriabu tými paznechtami od svojej -ičky zo „salónika“, v ktorom z obludy urobia obludu s peknými, upravenými a nalakovanými nechtami, aby boli krásnučké a chutnučké na fotenie a po fotení pri vykonávaní orálu A.K.A fajčení, A.K.A cucaní smradľavého, spoteného čur*ka. Plus bonus pri cucaní neoholených, zaparených vajec nechcú ani prehĺtať a na tvár tiež nie, lebo by im to semeno vyrobilo také krátery na makeupe, ktorý si napatlali na ksicht, že by sa nejeden zľakol. A čoho? No že má namiesto semena kyselinu, čo rozožerie aj štvorku hliník! Ale dôležité predsa je, že pipenky sú spokojné s tým, že ich fotky budú na tridsiatejôsmej strane fashion feministického časopisu. Tá na titulke predsa vedela, že má prehĺtať.

No ale už som zašiel až moc ďaleko, o týchto praktikách by sa nemalo hovoriť, a preto budem pokračovať ďalej.

trojka1

Módne návrhárky

Druhá mnohopočetná skupina dnešných dievčatísk a Františka Mikloška, A.K.A vysoko výkonové výhrevné teleso, sa chce živiť návrhárstvom a kadečím iným. A jediné, čo vám poviem na túto tému, je to, že ja nie som len redaktor, ale som aj motivátor a návrhár. Motivujem mladé a cieľavedomé ženy, aby neboli p*če a navrhujem, aby do tej p*če šli, lebo tie sračky, čo niekedy j*bú nie je ani pekné a ani to nie je s kostolným poriadkom. Že návrhárky. Ako ku*va fix môže zobrať nejaký vecheť, čo by som si s ním ani riť ráno nevytrel, lebo toaleťák je sympatickejší môjmu zadku, a vydávať ho za večernú róbu. A ako sa takéto pi*ky stanú slávne? No tak, že si prenájmu nejakú skrachovanú beauty fashion fotografku a spoločne do tej handry natrepú nejaké dievča z prvej skupiny. Kok*t, to aj j*bajúce sa opice majú väčšiu hodnotu a dávajú viac obsahu než takáto návrhárka.

Ale poďme k normálnym ženám, a nepozerajme sa len na tie z bieleho gauča.

Odborníčky na slovo vzaté

Do tejto skupiny, ktorá momentálne ovláda internet, patria všetky novodobé vzťahové poradkyne, psychologičky bez papiera, odborníčky na zdravie, krásu a výživu, Miloš Bubáň a Pavol Bruchala. Ako sa prejavujú? Navštívte na Facebooku skupinu priznania žien alebo stačí len nejaké fórum pre mladé ženy, a to vám musí stačiť. Je jasné len to, že ani tieto citovo vypriahnuté nositeľky chromozómu XX nemajú nič iné na robote, len sedieť celý deň za notebookom a striehnuť, kde sa čo dá. Občas ich môžete zhliadnuť aj na nejakej zoznamke, kde mladá mamička hľadá svoju spriaznenú dušu popri tom, ako varí svojmu malému parchantovi jedlo.

/Viete čo znamená chladnička pred 12 poschodovým panelákom ? Koniec feminizmu. /

šokované ženy

Emancipované, cieľavedomé, sebestačné, sebavedomé bojvníčky za práva žien. Jedným slovom feministky!

To sú tie, ktoré nehľadajú nikoho a ktoré majú dosť mužov vidiacich ženu len ako sexuálny objekt. A k tejto omáčke zamiešajú aj nejaké sračky okolo tej vnútornej kráse. Poznám pár takých a vždy mám chuť sa ich opýtať, že či tú vnútornú krásu zjedli, lebo sú vypasené jak prasa pred smrťou, a to, že sú samé, lebo nikoho nechcú, je len kvôli tomu, lebo nikto nechce byť chcený tou, čo nikoho nechce. A áno, vnútorná krása nie je všetko, ale nad jej povahou si asi ťažko vyho**te. A ďalej je dôležité, že z ktorého konca a ako hlboko sa tá údajná krása má hľadať a nachádzať.

Na záver len jedno. Niektorým ženám by som zobral hlasovacie právo a na verejnosť by mohli chodiť len s náhubkom (príklad pani Merkelová). Milujte sa, ale hlavne mňa.

Upozornenie: Pri tomto článku neboli použité žiadne omamné a psychotropné látky, pretože podľa nejakého paragrafu je to zakázané a trestné.

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Dome
Maník z Liptova, čo ho neinteresuje nič čo sa okolia týka. Má svoj svet v, ktorom hlavnú úlohu hrá hudba, kofeín a nikotín. Večný šovinista, ktorý neverí ani odrazu v zrkadle, lebo to čo tam niekedy vidí nieje ani možné.