Keď stretnete ženu, z ktorej už po krátkej chvíli vyžaruje niečo neopísateľné, radi by ste ostali v jej prítomnosti čo najdlhšie. Ako to však spraviť, aby aj ona túžila byť s vami, počúvať vás a neotočila sa po pár minútach rozhovoru? Jednoducho! Stačí dodržať zopár osvedčených trikov, ktoré ženy na mužoch priam zbožňujú. A potom môžete očakávať, že sa vám to nežné stvorenie hodí okolo krku.

Buďte vždy dobre oblečený

Spôsob, akým sa obliekate, má skutočne veľký vplyv na úspech u žien. Ony si totiž veľmi všímajú každý detail, ktorému vy možno neprikladáte takú dôležitosť. Ak vás očarila nejaká manažérka marketingovej spoločnosti, rozhodne musíte vsadiť na oblek, v ktorom budete vyzerať božsky. Žiaden starý model, ktorý naposledy žehlila vaša mama, nepripadá do úvahy! A dobrý pozor na čistý golier a správnu dĺžku nohavíc, aj to ženskému kritickému oku často neujde. V prípade záujmu o ženu skôr športového typu, nezabudnite zvoliť oblečenie, v ktorom vynikne vaše telo. Nepreháňajte to však s príliš voľnými strihmi alebo nadmerne roztrhanými kúskami oblečenia, ktoré sú síce trendy, ale nie pre ozajstného gentlemana.

Veďte konverzáciu

Častá chyba mnohých mužov pri pokuse uloviť ženu je neschopnosť udržať s ňou rozhovor. Môže za to tréma, niekedy vám zas kvôli jej hlbokému výstrihu proste ujdu myšlienky a vy už neviete, čo by ste sa ešte opýtali. Nesmiete to vzdať, ale hľadať tému, ktorá by neskončila hneď po jednej minúte konverzácie. Aj dobrý príbeh z vášho života dokáže ženu dokonale zaujať a môžete si byť istý, že z vás nespustí oči.

ako balit zeny

Prejavujte emócie

Ženy veľmi rady prejavujú emócie, to isté čakajú od chlapov, no nie vždy sa aj dočkajú. Nemusíte sa rozplakať hneď pri prvom dojímavom príbehu, ktorý vám rozpovie, stačí prejaviť záujem o jej rozprávanie. Žena potrebuje cítiť, že vy ju skutočne chcete počúvať, reagujete na jej slová úsmevom, prikyvovaním či krátkymi poznámkami.

Neschovávajte empatiu ani súcit

Názory, že muž má byť silný a nemôže vyroniť ani slzu, sú nezmyselné a dávno neaktuálne. Práve prejavovanie pocitov, že so ženou zdieľate jej problémy, radosti či starosti, je pre ňu omnoho atraktívnejšie ako hra na chladného. Každú ženu zaujme chlap, ktorý dá najavo niečo zo svojho vnútra. Pravdepodobne sa pri tom budete cítiť trochu hanblivo alebo neisto, pre ženu sa však stávate viac príťažlivým.

Foto: Deposiphotos.com, hercampus.com