Muži nechávajú svoje mozgy za dverami! Aspoň takto to teda tvrdí striptérka, bývalá zamestnankyňa slávneho Spearmint Rhino Clubu, ktorá sa rozhodla poodhaliť tajomstvá striptízových podnikov. Páni v kluboch nechajú aj niekoľkomesačné výplaty a to všetko vďaka šikovnosti krásnych žien!Kto iný by mohol rozprávať o tom, ako to chodí v striptízových kluboch, ak nie striptérka. Práve 26-ročná Riley Johnson prezrádza praktiky, ktorými kluby nútia návštevníkov utrácať nemalé peniaze. Riley sa v podnikoch odhaľuje a tancuje už od svojich 18-tich rokov a za ten čas dokonale pochopila, ako to tam funguje.

Misia dievčat začína od momentu, ako muž za sebou zavrie dvere. Od tejto chvíle je jasné, že muž príde o balík peňazí – otázkou je, koľko z neho dámy vyžmýkajú. A kedže páni do podnikov vstupujú väčšinou pod vplyvom alkoholu, jedná sa o nemalé sumy. Len cena kvalitného šampanského stojí 500 libier a ďalších 60 libier stojí prípitok so striptérkou. “Najprv sme ich jemne hladili po stehne, potom pochválili oči, oblek či parfém. Nerozumiem tomu, ale vždy nám to uverili,” prezradila Riley.

striptiz

Striptérky svojich klientov často lákajú do VIP zóny, kde je viac súkromia, samozrejme, aj za toto sa účtuje príplatok a ceny sú tu oveľa vyššie. Dievčatá hrajú s návštevníkmi psychologické hry a ich úlohou je vzbudiť u mužov záujem. V týchto kluboch nepracujú žiadne jednoduché devy, ale inteligentné a mnohokrát vysokoškolsky vzdelané ženy. Súkromný tanec stojí 120 libier a niektoré slečny dokážu jednému mužov zatancovať aj 6-krát za sebou. Pokiaľ sa zákazník rozhodne platiť kreditnou kartou, náklady sa vyšplhajú o ďalších 20 %. Paradoxom je, že britské zákony to všetko umožňujú. “Čím viac času u nás chlap strávi, tým viac klub získa,” priznáva striptérka.

Striptíz a galériu dievčat z klubu si môžete pozrieť >>> TU

Mnoho zákazníkov ani len netuší, koľko počas celej noci minuli. Väčšinou sa to dozvedia až vtedy, keď uvidia účet. “Nie som prekvapená, že človek, ktorý žaloval náš Spearmint Rhino Club, minul 7000 libier za noc. Jeden dokonca minul 10 000! Ale zvyčajne sú veľmi opití,” dodala Riley. Cenu jednotlivých produktov a služieb samé od seba neprezrádzajú. Úloha striptérok je teda jasná – dostať z klientov čo najviac peňazí. Preto si dávajte pozor, ak takéto kluby navštevujete, pretože podľahnúť ženskej kráse býva občas veľmi jednoduché.

A takto to vyzerá v strip klube, v ktorom pracovala Riley

Striptíz a galériu dievčat z klubu si môžete pozrieť >>> TU

Zdroj: Thesun.co.uk, YouTube.com | Foto: Nypost.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Andrej
Mal by som sa venovať štúdiu, no radšej prokrastinujem a píšem články. Sorry, mami. Ženy, šport, zábava (toto poradie nezamieňať s rebríčkom priorít...alebo?).