Poviem vám, život takého šéfredaktora Manmagazin.sk musí byť pestrý. Máme totiž spolu vnútromagazínovú dohodu, že ak by aj šmykol niektorú z dievčat, ktoré fotíme, nesmie mi to povedať, pretože… by som s ním už asi nemohol tak dobre spolupracovať :).Už keď dávnejšie vyberal náš šéfredaktor Ondrej s Timeou Trajtelovou prádlo na jej fotenie a posielal nám fotografie zo skúšobnej kabínky, kde bola takmer iba tak, ako ju Boh stvoril – a že si celkom dal záležať, dohodli sme sa na pravidle, že mi nikdy nepovie, ak sa s nejakým dievčaťom, ktoré fotíme, vyspí. Asi preto sa nám v redakcii teraz nevyjadril ani k nasledovnému.

Včera sa na sociálnej sieti slovenskej “ostro sledovanej” streamerky KittyKittyRage, s ktorou sme priniesli článok o jej holozadkovom videu, objavil tento odkaz:

1628

V každom prípade by sme milej, nemenovanej slečne Klaudii z Košíc chceli poslať takýto odkaz:

Moja, keď sa s niekým vyspíš a on ti povie, že ťa neľúbi, to nemá automaticky znamenať, že ho musíš verejne skompromitovať svojimi výmyslami. Možno by to chcelo trocha sebaúcty a menej strápňovania sa. Takéto veci sa jednoducho stávajú, neber ten (sexuálny) život až tak vážne.

VIDEO S HOLÝM ZADKOM KITTYKITTYRAGE NÁJDETE TU 

59_10448858_1447476778836738_1898216881_n

PS: V týchto otázkach života a smrti v chlapskom živote si musím nášho šéfredaktora zastať: zdôrazňujem, že, samozrejme, NECHTIAC som ho v sprche po futbale už zopárkrát videl a musím povedať, že jeho výbavička patrí rozhodne do inej kategórie, ako spomenula slečna Klaudia…

VIDEO S HOLÝM ZADKOM KITTYKITTYRAGE NÁJDETE TU 

12_12328111_1686722601583352_31638321_n

PS2: Ondrej, ty si strašné hovädo!!! :D :D :D

VIDEO S HOLÝM ZADKOM KITTYKITTYRAGE NÁJDETE TU 

Zdroj foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Marko
Dievčatá, sex a vzťahy vs. šport chľast a zábava. O tomto píše náš redakčný playboy Marko. Na otázku či mu nejaké dievča povedalo nie, odpovedal, že veľa dievčat povie najskôr nie :)