Americký herec a producent akčných filmov Steven Seagal sa evidentne dostal do politického konfliktu. Jeho medzinárodné vzťahy a názory znervóznili istú krajinu natoľko, že si neželá jeho prítomnosť. Známy herec Steven Seagal sa z jedného dňa na druhý začal zaujímať o Rusko, ktoré si natoľko obľúbil, že ho začal pravidelne navštevoval. Ani ruský prezident Vladimír Putin sa nenechal zahanbiť a vždy ho privítal so všetkou parádou.

 steven seagal chechnya GIF

Hlava ruského štátu sa s hercom zblížila dostatočne na to, aby Seagal získal aj ruské občianstvo. Dalo sa tak očakávať, že Steven bude verejne podporovať konanie ruských zákonodarcov. Dokonca súhlasil s prevzatím ukrajinského poloostrova Krym.

No Ukrajina sa nenechala zastrašiť ani Putinom, nieto ešte ,,nejakým“ hercom, a preto sa rozhodla pre radikálny krok. Priateľ Ruska teda dostal zákaz vstupu na územie Ukrajiny nasledujúcich päť rokov z dôvodu ohrozenia národnej bezpečnosti.

Seagal našiel priateľa v Putinovi

Zdroj: washingtonpost.com | Foto: facebook.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
NikolS
Redaktorka zameraná na najnovšie trendy obľubené na Slovensku, či vo svete. Ponúka najnovšie informácie, ktoré by čitateľa okamžite zaujali.