Sexuálna fantázia ľudí nepozná hraníc. No nasledujúce predstavy či aktivity spojené so sexom sú už naozaj úchylačina. Ale ako sa hovorí – proti gustu žiaden dišputát. 

Duch

Niektorí pri masturbácii nepotrebujú pozerať porno a ani sa pozerať na obrázky sexy nahých žien. K vzrušeniu im postačí myšlienka na ducha. Spektrofília je tu však s nami už od stredoveku a ľudia, ktorí ňou „trpia“ si dokonca predstavujú aj to, ako ich erotoman, duch, znásilňuje.

Prečítajte si tiež: S čím všetkým dokážu mať ľudia sex? Toto sú reálne prípady!

Dopravná nehoda

Počuli ste už niekedy o symforofílii? Ľudia s touto úchylkou sa ukájajú na dopravných nehodách. Zrejme im „nechýba“ chrbtová kosť.

Šteklenie

Šteklenie nie je ničím zvláštne. Poznáme ho všetci ako vynikajúcu pomôcku na to, keď chceme niekomu spraviť zle. No na svete sú aj opačné prípady, ktorým robí šteklenie až priveľmi dobre. Ak u týchto ľudí stimulujete prstami či niečím jemným tie správne miesta, smiech sa bude miešať so slastnými výkrikmi.

Prečítajte si tiež: Sexuálne rekordy, ktoré len ťažko niekedy niekto prekoná

Plyš

Určite ste už na ulici videli ľudí oblečených v plyšových kostýmoch, ktorí zväčša propagujú nejaký produkt alebo sú skrátka len atrakciou pre okoloidúcich. Zrejme by vám ale nikdy nenapadlo, že pod plyšovým „vohozom“ sa môže skrývať úchyáčik, ktorému pri tom, ako sa s vami fotí, stojí péro. Aj keď sme už možno zašli do extrému, no existujú ľudia, ktorých vzrušuje oblečenie v podobe chlpatých či plyšových kostýmoch. Niektorí v tomto outfite obľubujú aj sexuálne hry, niektorým stačí len stretnutie s podobnými fajnšmekrami a iným zase len ten pocit mať na sebe „zvieratko“.

uchylky-3Fotky holej ženy

Väčšina mužov by asi nechcelo, aby nad fotkami ich ženy v Evinom rúchu slintal aj niekto ďalší. Kandualistov však vzrušuje, ak môžu svojim kamarátom hrdo ukazovať fotky nahej polovičky a ešte viac, ak sa môžu pozerať na to, ako ju nakladajú iní chlapi. Aké tolerantné gesto!

Kandualistov však vzrušuje, ak môžu svojim kamarátom hrdo ukazovať fotky nahej polovičky a ešte viac, ak sa môžu pozerať na to, ako ju nakladajú iní chlapi.

Nohy

Táto úchylka je celkom známa. Mužom, ktorí milujú nohy, stačí len fotka chodidiel a sú zrazu paf! A ak sa k nim dostanú aj naživo, budú z nich paf tisíckrát viac. Ich hladkanie, bozkávanie, olizovanie, uctievanie… to sú aktivity, ktoré im postačia k sexuálnemu vytešeniu. Mimochodom, táto úchylka sa odborne nazýva podofília.

Ďalšie časti tela

Nielen nohy, ale i ďalšie časti tela môžu u niektorých ľudí spôsobovať orgazmické stavy. Aj tieto úchylky majú svoje konkrétne pomenovania. Ak vás vzrušujú nosy, máte nosofóliu, ak vlasy, tricofíliou.

Chlpy

Niekomu sa hnusia, niekoho privádzajú do šialenstva. V dnešnej dobe depilácie a hladkých tiel existujú aj takí, ktorých vzrušujú chlpy. A čím viac, tým lepšie. Takže, pokiaľ sa vám nechce holiť, hľadajte si hirsutofila, ktorý bude z vašich porastov nadržaný ako sviňa!

Voda v zadku

Klizmafília – análny sex, no namiesto penisu, stačí kontakt s vodu. Klizmafili sa uspokojujú pri nalievaní vody do análu, takže pri klystíri, ktorý spôsobuje vnútorný tlak tekutiny.  A to je pre nich to pravé – orechové! V roku 2005 si dokonca jeden muž vtlačil do svojho zadného otvoru epoxid pomocou pištole na lepidlo, ktorý v momente stuhol. Chlapík teda kvôli svojej úchylke musel podstúpiť náročné operácie, no aspoň sa môže pýšiť 20 cm skvostom  – odliatkom svojho konečníka.

Moč

Zlatý dážď asi netreba bližšie predstavovať. No medzi ľudí, ktorí sa ukájajú na tom, ako sa môžu na niekoho elegantne vymočiť, resp. ak oni pocítia horúcu žltú spŕšku na svojom tele, patrí aj Ricky Martin.

Horiace ochlpenie

V tomto prípade ide skôr o sexuálnu praktiku, pri ktorej muž pred svojim vyvrcholením vytiahne „náradíčko“ zo ženskej vagíny. Tá by však mala byť pekne chlpatá, pretože muž jej ochlpenie zapáli a uhasí svojim semenom. Aké romantické!

Muž jej ochlpenie zapáli a uhasí svojim semenom.

Krádež

Ak natrafíte na niekoho, kto je chremastistofil, v žiadnom prípade ho nevzrušíte nejakým hladkaním či bozkávaním. Musíte ho okradnúť, poprípade s ním ešte zápasiť. Pri takomto človeku v podstate zabijete dve muchy jednou ranou. Dotyčný bude vzrušený a vy budete mať nový darček.

Nedostatok kyslík

Hoci to znie neuveriteľne, no medzi nami sú aj takí, ktorí dosiahnu orgazmus na hranici smrti, a to pri minimálnom prísune kyslíka. Čo na tom, že si nestihnú dať dole z hlavy vrecúško? Orgazmus je predsa najvaaac!

Topánky

Tí, ktorí sú mimo z obutých žien, sa nazývajú retifisti. Sú skromní, pretože k spokojnosti im stačí naozaj len obutá žena, resp vyzutá ženská topánka. No nie z obchodu, ale obnosená.

uchylka-1

Horúca voda

Každý sa rád zrelaxuje v horúcej vani, poprípade zažije aj nejaké techtle mechtle. No ablutofili k vzrušeniu potrebujú viac. Čim horúcejšia voda, tým intenzívnejší orgazmus!

Spiaci partner

Predstavte si, že by ste mali doma partnera, ktorý by si viac než sex užíval masturbáciu nad vami. To je síce ako tak v norme, ale doslova nad vami a pri tom, ako spíte. Ak ste už niečo také zažili, máte doma somnofila.

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Marko
Dievčatá, sex a vzťahy vs. šport chľast a zábava. O tomto píše náš redakčný playboy Marko. Na otázku či mu nejaké dievča povedalo nie, odpovedal, že veľa dievčat povie najskôr nie :)