Po Slovensku behá hromada pekných dievčat, ktoré sa nehanbia poodhaliť trošku viac zo svojho pôvabu, čomu sa my muži vždy veľmi potešíme. Tentokrát nám oneskorený vianočný darček poslala aj jedna z najkrajších víťaziek všetkých slovenských súťaží krásy.Miss Universe 2016 Zuzana Kollárová je skutočne kus, ktorý sa len tak nevidí, a tak môžeme len ticho závidieť slovenskému futbalistovi Adamovi Nemcovi – je to jednoducho šťastný muž. Práve jemu totiž robí zvodná modelka potechu v posteli už niekoľko mesiacov. V outfite, v ktorom nechala naposledy vyniknúť svoje dokonalé prednosti, by sme si s ňou veru do spoločnosti vyrazili hneď.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Zuzana Kollárová

Zuzana Kollárová v odvážnych šatáchMIss Universe 2016 Zuzana Kollárová a futbalista NemecZuzana Kollárová nadupaný výstrihPartnerka futbalistu Adama Nemca

S priateľom, futbalistom Adamom Nemcom

Zuzku s luxusným dekoltom si môžete pozrieť —TU—

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Belleville
Som obyčajný chalan s nabrúseným jazykom, ktorého najväčším plusom je úprimnosť. Nie každý ju však znesie... O to viac ma baví riešiť veci tu a teraz. Nikdy sa nevzdávam a verím, že svetu bude raz vládnuť práve úprimnosť. „Neúspech je len šanca začať znova, tentokrát o niečo rozumnejšie.“ (H. Ford)