Kúsok pekne tvarovanej látky pod oblečením s nami dokáže divy, to je fakt. Či už ide o podprsenky, ktorým sme sa venovali v predchádzajúcom článku, alebo nohavičky, na ktoré sa pozrieme teraz. Pri nohavičkách platí drobné nepísané pravidlo, že čím sú efektnejšie, tým sú zbytočnejšie, lebo skôr skončia vyzlečené. Predstavíme vám základné typy spodného prádla, ktoré dámam tak radi vyzliekame. 

Klasické nohavičky

Vieme, že klasické nohavičky vám páni veľmi nevoňajú, sú také obyčajné, pre starú mamu. Sú príliš praktické a minimálne príťažlivé, ale čo už, v ten jeden nešťastný týždeň v mesiaci ich predýchať musíme.

classic

Boxerky

Boxerky sú primárne určené pre mužov, ale aj tie dámske vedia byť vcelku sexi. Určite si na svojej partnerke radšej predstavíte niečo iné ako boxerky, ale napríklad po návšteve fitka alebo behu by ste jej ich určite radi vyzliekli a dožičili jej odmenu za to, že na sebe pracuje.

boxers

Francúzske nohavičky

Francúzske nohavičky sú kombináciou elegancie a príťažlivosti. Neodkrývajú veľa, iba spodnú polovicu zadočku, ale ak sú kvalitné, správnej farby a čipkované, vedia narobiť divy.

french

Brazílske nohavičky

Brazílske nohavičky sú veľmi podobné francúzskym, amatér by ich možno ani nerozoznal, no odborník, akým SLOVAK MAN určite je, vie, že sú o niečo vyššie ako francúzske.

brazilian

String nohavičky

String alebo tango nohavičky sú najodvážnejšie, preto ich možno považovať aj za najviac sexi druh nohavičiek, hoci v istých prípadoch, napríklad keď trčia až po lopatky a sú potlačené tigrím vzorom, vedia pôsobiť aj lacno. Možno ste však nevedeli, že poznáme minimálne štyri druhy: G, V, T, C. Kategórií ako pri vodičáku, však?

G – string nohavičky sú tanga so známym trojuholníčkom v zadnej časti.

gstring

V – string nohavičky majú trojuholník vzadu posunutý o kúsok nižšie a bočné šnúrky nohavičiek v spojení s trojuholníkom vytvárajú tvar písmena V.

vstring

T – string tvoria vzadu iba šnúrky, ktoré sa spájajú a vytvárajú písmeno T.

tstring

C – string možno považovať za vrchol extravagancie pri nohavičkách, nakoľko po bokoch nie sú nijako uchytené, zozadu ich vôbec nevidno. Ako tam držia je nám chlapom, popravde, záhadou.

cstring

Každý jeden z typov nohavičiek, ak pôsobí dostatočne luxusne, vie s chlapom narobiť divy, čo ženy vedia, a samozrejme, rady využívajú

Páni, ktoré nohavičky najradšej vyzliekate svojej partnerke?

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Jakub
Sleduje témy, ktoré hýbu svetom. Žije autami, technikou, ženami. Žije na webe a prináša informácie o všetkom, bez čoho sa žiaden náš čitateľ nezaobíde.