Určite už každý športový fanúšik na Slovensku zaregistroval, že nášmu reprezentantovi Stanovi Lobotkovi sa v španielskej La Lige vynikajúco darí. Podľa posledných správ si to všimli nielen Slováci, ale aj predstavitelia katalánskeho veľkoklubu FC Barcelona.Stano Lobotka v lete 2017 prestúpil z dánskeho klubu FC Nordsjaelland za 5 miliónov eur do španielskej Celty Vigo. Krátko po tom sa jeho agent vyjadril, že Lobotka v horizonte niekoľkých rokov odíde zo Celty Vigo za 40 miliónov eur. Hráčsky agent Karol Csontó vtedy veľmi dobre vedel, čo hovorí, pretože výkupná klauzula v Stanovej zmluve je stanovená na 35 miliónov eur. Bývalý hráč AS Trenčín sa najnovšie ocitol na lane slávnej Barcelony.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Stano odohral v tejto sezóne za Celtu 22 zápasov vo všetkých súťažiach. Na tom poslednom, kedy Celta Vigo vyhrala 0:1 na pôde Levante, sa objavil športový riaditeľ Barcelony Robert Fernández. Viaceré fanúšikovské skupiny Barcelony na sociálnych sieťach informovali o tom, že cieľom tejto Fernándezovej návštevy mal byť práve slovenský záložník Stano Lobotka. Informáciu o tom, že Barcelona sa skutočne zaujíma o nášho futbalistu, priniesol aj známy španielsky portál Mundo Deportivo.

VIAC ŠPORTU nájdete na SportovyMagazin.sk — TU

Zdroj: Transfermarkt.com, Mundodeportivo.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D