Mávate pocit, že nie ste svojou ženou dostatočne oceňovaný? Všetko, čo spravíte, je podľa nej zle a vy nechápete prečo? Tak potom nech sa nečuduje, keď si po obdiv a pozornosť pôjdete niekam inam. Aj tak najhoršie skončíte vy – neverník, sebec, alebo dokonca idiot.Ženám nevyhoviete. Žena jedno povie, druhé chce a to tretie očakáva. Nevie pochopiť, že ste zdravý muž, ktorý má určité potreby. Nie je ich až tak veľa, takže by si ich mohla zapamätať. Potrebujete mať čo jesť a vyprázdniť sa, keď na to máte chuť.

A tu nastáva najväčší problém. Žena potrebuje na sex priveľa pre vás nepochopiteľných vecí. Vy potrebujete na sex iba ju. A ona vám do hlavy tlačí neustále výhovorky, prečo to teraz nepôjde, prečo nechce alebo nemôže. A keď pôjdete po ulici a otočíte sa za peknou prsnatou blondínkou, doma vás bude pred dverami čakať pobalený kufor. Keby vás však ráno dostatočne uspokojila, možno by ste si tú blondínku ani nevšimli. Ale keďže ste taký plný a nadržaný, že by sa vám postavil už len pri myšlienke na ňu, nemôže vám to vôbec vyčítať. Chce od vás nemožné a ona vám nevie dať ani to základné, čo potrebujete.

Nie ste uspokojený, tak vsadíte na ľahké a bezbolestné uspokojenie. Zapnete si péčko, všetko ide ľahko, až kým vás pri tom nenájde. A ďalšia svetová je tu. Zrazu sa z vás stal idiot, úchylák a všetko najhoršie. A potom prichádza na to, že ste neverník. Áno ste, ako by ste aj neboli. Týždeň chodíte do práce plný a absolútne neuspokojený. Je normálne, že keď sa pred vami zohne krásna 20-tka a vy uvidíte to dokonalé pozadie, že vám stvrdne.

A z tohto všetkého vyjdete vy ako ten najhorší. Lebo ste ju vôbec nechápali a všetko ste zahodili za chvíľu strávenú s mladou babou. Ale ona nechápe, že všetkému je na príčine ona. Výsledkom dokonalej ženy je predsa uspokojený a usmievavý muž.

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Teki
Mám svoje stanovené ciele a nezastavím sa kým ich nedostanem. Inak som nekonfliktná a vždy mám úsmev na tvári. Som plne oddaná pre to čo ma baví a to čo mi ide najlepšie teda písanie.