Blízko dedinky Craig Cefn Parc narazili miestne ovečky na nezvyčajnú pochúťku. Objavili celé kopy vyhodenej trávy, do ktorej sa samozrejme s chuťou pustili. Nuž a ako to už v živote býva, poriadna dávka rekreačnej drogy neostáva bez následkov…Celé sa to začalo takto. Miestna ilegálna továreň na výrobu konope sa napochytro potrebovala zbaviť veľkého množstva zelenej rastlinky. Urobila tak len pár kilometrov za dedinou a to práve na mieste, kam sa deň čo deň chodia pásť miestne ovečky. Tie na túto nezvyčajnú pochúťku narazili a, samozrejme, ju behom krátkej chvíle celú spásli. No a vtedy sa začali diať veci… Po spásaní všetkej “trávy” začalo celé stádo vystrájať  a vybralo sa z kopcov dolu do dediny. Miestny starosta Ioan Richard sa vyjadril, že ovce dostali doslova “psychotickú zúrivosť”.

Schránka 01

“Stádo oviec sa vydalo do ulíc a robilo neporiadok! Behajú ľuďom po záhradách, jedna dokonca navštívila rovno spálňu v jednom dome!” Reagoval pre miestne médiá starosta. Nuž zdá sa, že obyvatelia dediny nemajú iného východiska, ako čakať, kým to ovce jednoducho prejde. Zopár oviec však za túto zábavu zaplatilo životom, nakoľko ich pri pobehovaní po cestách pozrážali autá…

Zdroj: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta!