Na to, aby si definitívne zničila dlhoročný vzťah, jej stačila jediná selfie. Neverné dievča odletelo na služobnú cestu, z ktorej po prílete poslalo frajerovi nahé fotky a práve to sa jej stalo osudným! Chlapec mal totiž poriadne bystré očko.Hlavný hrdina tohoto príbehu, chlapík menom Liam, mal už dlhší čas pocit, že ho jeho dievča Jackkie podvádza, no v tomto podozrení sa definitívne utvrdil až po tom, čo jeho frajerka odletela na služobnú cestu. Nevernica mu totiž po ubytovaní na hotelovej izbe začala posielať svoje fotky. Tá prvá bola ešte v poriadku, no keď si vyzliekla podprsenku, bolo všetko jasné. “Si na tej izbe sama?” opýtal sa Liam v textovej komunikácií. “Ježiš jasné, že áno, veď tu nikoho nepoznám! Ak mi neveríš, kľudne si zavolaj do hotela, číslo mojej izby je 1 422.”

schranka-20

>>>VIDEÁ S NEZBEDNÝMI ŽENAMI NA HOTELOVÝCH IZBÁCH NÁJDETE TU NA MANFORUM.SK<<<

V tejto chvíli si dievča ešte stále neuvedomovalo, kde spravilo chybu, no na svojej nahej selfie si nevšimla celkom malý, nenápadný, ale za to usvedčujúci detail. Tým bol kúsok kufru v ľavom rohu. Liam veľmi dobre vedel, že tento kufor jej nepatrí. Preto zavolal do hotela, kde ho uistili, že u nich žiadna žena menom Jackie ubytovaná nie je! Opýtal sa teda, či by mohol hovoriť s istým Tomom, ktorý bol šéfom v Jackieinej firme a skúste hádať, kam ho prepojili. Správne, priamo do izby číslo 1 422!

„Snáď si nemyslíš, že som idiot! Za mojím chrbtom si zorganizujete akože služobku, odletíte si do Atlanty a ty potom predstieraš, že si tam sama. Vedel som, že niečo medzi vami je. Ten kufor je určite jeho a on na teba čaká za dverami! Choď do riti!” Týmito slovami Liam ukončil konverzáciu aj celý vzťah…

schranka-21

>>>VIDEÁ S NEZBEDNÝMI ŽENAMI NA HOTELOVÝCH IZBÁCH NÁJDETE TU NA MANFORUM.SK<<<

schranka-22

>>>VIDEÁ S NEZBEDNÝMI ŽENAMI NA HOTELOVÝCH IZBÁCH NÁJDETE TU NA MANFORUM.SK<<<

Zdroj|Foto: Instagram.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta!