Nedalo nám, a tak sme sa spýtali niekoľkých mužov na ich názor, respektíve pocit, ktorým by najlepšie opísali chuť spodnej partie ich momentálnej priateľky. Ako sa hovorí – sto ľudí, sto chutí, tak aj naši opýtaní sa líšili vo svojich opisoch a prirovnaniach, čím dokázali fakt, že naozaj každá ženská vagína sa líši nielen vzhľadom, ale aj chuťou…

Ako chutí tá vaša? K čomu by ste ju prirovnali?

Pláž

“Chuť by som prirovnal k parfumu s vôňou pláže, pretože cítim veľmi príjemnú zmes piesku, soli, rias a nepatrný závan morského života. Možno to neznie lákavo, ale mne sa to páči. Milujem pláž.”

Matej, 24

Jahodová zmrzlina

“Sladká chuť pripomínajúca jahodovú smotanovú zmrzlinu.”

Bohuš, 28

ako chuti vagina muzi1

Šunka

“Moja chutí ako plátok šunky na Veľkú noc. Presne tak. Mám pocit, že si tam vkladá tú šunku, aby jej tak voňala a chutila. Občas ešte cítim ananás a klinčeky.”

Mišo, 27

Víno s hrozienkami

“Viem, že niektorí chlapi tam dole nechodia, ale moja súčasná priateľka chutí tak dobre, že sa jej neviem nabažiť. Predstavte si, že by ste zobrali najsladšie červené víno, hodili doň zopár šťavnatých hrozienok, zapečatili v drevenom sude a nechali kvasiť niekoľko generácií.”

Krištof, 21

Dych psa

“Tam dole u mojej priateľky to chutí ako dych psa. Nie je mi to príjemné, preto jej to nerobím tak často.

Jakub, 27

ako chuti vagina muzi2

Koža

“Určite ste si už niekedy oblizli ruku alebo predlaktie. Presne tak chutí tej mojej. Proste cítiť kožu a pot. Nič svetoborné, ale ani sa nesťažujem.”

Andrej, 20

Záleží na jej cykle

“Zvyčajne chutí slano so zápachom kože či ryby. Niekedy zas chutí ako surové mäso či kuracia pečienka. Neznášam pečienku. Radšej by som daroval obličku, než aby som ju znova orálne uspokojil…”

Matúš, 24

Kreveta na masle

“Milujem morské plody a budem si stáť za svojim názorom, že vagína mojej priateľky chutí presne ako krevety na masle. A mne to chutí.”

Paľo, 26

ako chuti vagina muzi3

Odpadky

“Znie to tvrdo, ale je to tak. Prirovnal by som tú chuť k odpadkom, ale nie tým bežným. Prirovnal by som to k použitému vlhkému sáčku čaju s kávovou usadeninou a jemnou pomarančovou kôrou kvasených v horúci letný deň. Nie je to až tak nepríjemné na chuť, no radšej si užívam len sex.”

Dávid, 26

Mandarínky

“Moja priateľka chutí tam dole po citrusoch. Niečo ako štipľavé mandarínky.”

Erik, 22

Nič

“Moja chutí ako nič. Alebo ako voda. Alebo vzduch. Fakt nemá chuť. Neviem, či si ju moja extrémne veľa umýva, ale naozaj nič necítim. Istým spôsobom cítiť sterilitu. Ja si nesťažujem, pretože by to mohlo byť oveľa horšie než nič…”

Braňo, 28

Foto: Cosmopolitan.com, Depositphotos.com