Heidy Pandora má 24 rokov, žije na Floride, pochádza z El Salvadoru a za posledné tri roky už stihla navštíviť viac ako 20 krajín. Samú seba považuje za profesionálnu cestovateľku a tento životný štýl jej vraj pomáha prekonávať depresie, ktorými trpí. Doteraz ju však jej vášeň nestála ani jeden cent.Pýtate sa, ako je to možné? Heidy Pandora cestuje po svete s bohatými chlapmi, ktorým robí spoločníčku. Prečo žije život zlatokopky, sme na základe jej verejných výpovedá zrhnuli do desiatich bodov.

1. Vyspať sa so ženatým mužom nerobí Pandore žiadny veľký problém.

2. Ak je muž ženatý a hľadá uspokojenie inde, podľa nej očividne nie je šťastný. Niektorí dokonca so svojimi manželkami už ani nespia.

heidy pandora zlatokopka

3. Pandora má údajne se* len so sponzorom, s ktorým to iskrí. Ak medzi nimi nič nepreskočí, tak sa na výlete len zabávajú alebo sa z neho vráti späť domov.

4. Za dovolenky neplatí nič, pretože ako sama hovorí, cestovanie je mimoriadne drahé a svoje peniaze si radšej odloží do budúcnosti.

heidy pandora

5. Spať so staršími a bohatými mužmi je pre ňu istá forma terapie. Celé dva roky trpela depresiami, a tak sa rozhodla cestovať. Jej prvá dovolenka bola v Mexiku, hneď ako uvidela neodolateľnú modrú vodu, depresia ju prešla.

6. Tento životný štýl sa pre Pandoru stál závislosťou.

heidy pandora

7. Pandorina rodina o jej chodníčkoch vie, mama je vraj šťastná, pretože aj jej snom bolo vidieť svet.

8. Názory ostatných ľudí ju nezaujímajú. Hovorí, že každý, kto ju odcudzuje, jej zrejme závidí a žiarli na ňu.

heidy pandora

9. A teraz pozor! Pandora sa nepovažuje za zlatokopku, pretože na týchto výletoch si od svojich partneroch nepýta peniaze. Jej cieľom nie je nájsť si dlhodobého sponzora, ale jednoducho cestovať a spoznávať svet.

10. Niektorí muži s ňou chceli ostať žiť, volali ju, aby sa k nim presťahovala a ostala s nimi. Doteraz ale vždy takéto ponuky odmietla, pretože neplánuje opustiť USA. Tak či onak, dúfa, že raz nájde niekoho, s kým ostane.

Pandorinu štavnatú postavičku si môžete pozrieť —TU

Zdroj: thesun.co.uk | Foto: facebook.com | instagram.com