Keď si ju predstavujete ako príťažlivú a neodolateľnú dračicu, budete sklamaní. Na stretnutie v bare prišla nenápadná žena v strednom veku, v sivej vetrovke a bez stopy mejkapu. Žiadne erotické vyžarovanie, nulový sexepíl, dokonca o sebe tvrdila, že je silno veriaca kresťanka. Zrejme preto bol jej prvým veľkým úlovkom mladý urastený kňaz. Keďže pravé meno prezradiť odmietla, nazvime ju Viera. „Na strednej škole som bola ešte také teliatko. O sexe som nevedela takmer nič. Zlom nastal, keď som odišla z domu na vysokú školu. Mojou slabosťou boli nápadne pekní chalani,“ začala svoje rozprávanie. Vedela, že nevyniká krásou ani intelektom, že nie je ten typ, za ktorým sa každý muž otočí. Tento svoj hendikep vyvážila umením zvádzať. Hoci výšku nedokončila, v tejto disciplíne by si zaslúžila červený diplom. Dostala každého krásavca, na ktorého ukázala prstom.


Prečítajte si tiež:

Rozhovor s nymfomankou: „Súlož je pre mňa viac ako spánok, potrebujem ho!“

 

 

„Najviac ma vzrušovalo vedomie, že som zbalila krásneho chlapa, ktorý by mohol mať oveľa atraktívnejšie ženy, ako som ja,“ usmievala sa s pohľadom upretým do minulosti. Mladý kňaz z farnosti, kde bývala, sa páčil snáď všetkým dievčatám, ale vzhliadali k nemu skôr so zbožnou úctou. Nymfomanka však odhodila všetky zábrany a dostala, po čom túžila. Tento sexuálny ošiaľ skončil katastrofálne pre obidve strany. Viac prezradiť nechcela.

Čím som staršia, tým viac ma vzrušujú mladé mužské telá.

Viere dnes tiahne na štyridsiatku a v jej posteli sa striedajú stále mladší zajkovia. Jeden z nich jej však spôsobil citovú traumu, z ktorej sa podľa vlastných slov asi nikdy nespamätá. „Bol zbláznený do jednej mojej veľmi peknej kamarátky. Robil kvôli nej nepredstaviteľné veci, pozeral na ňu ako na bohyňu, ale ona ho mala úplne v päte. Ja som neskutočne túžila po tom, aby sa aspoň raz v živote niekto takto správal ku mne, tak som ho začala zvádzať,“ vracia sa lovkyňa krásavcov k romániku, ktorý ju totálne odrovnal. Vytasila všetky účinné zbrane a napokon si opäť raz vychutnávala pocit víťazstva.

 

Zamilovala sa a mala pocit, že konečne stretla osudového muža, s ktorým prežije zvyšok života. Keď otehotnela, predstavovala si, ako bude spoločne so svojim zajačikom vychovávať dieťa. Prišiel však šok. Mladý milenec jej povedal, že ho zbalila ona, stále sa mu núkala a jemu to takto vyhovovalo. Podľa neho to bolo len kamarátstvo s benefitom a o láske, či nebodaj o nejakom dlhodobejšom vzťahu, nechcel ani počuť. „Išla som na potrat, dlho sme sa hnevali, potom sme sa ešte párkrát milovali, ale cítila som, že sa blíži koniec. Začal sa mi úplne vyhýbať. Navyše som zistila, že on je do tej mojej kamarátky dodnes zamilovaný ako blázon,“ priznala porážku.

Keď vám napadlo, že so skúsenosťami a vekom prichádza aj múdrosť, ste na veľkom omyle. Viera si naďalej veselo užíva, akurát sa po traumatickej skúsenosti poistila antikoncepčnými tabletkami. „Keď vidím pekného chlapca, neodolám. Čím som staršia, tým viac ma vzrušujú mladé mužské telá. Kým ich mám v posteli, cítim, že žijem.“

Foto: Pixabay

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Andrea
Milujem život, šport, hudbu, zvieratá, prírodu, knihy. Fascinujú ma zákutia ľudskej duše a medziľudské vzťahy. Veľmi rada jem a dlho spím. :-)