Ochrana je veľmi dôležitá, pretože nikdy neviete, kto v nej bol pred vami. Najpopulárnejšou a azda najobľúbenejšou značkou kondómov na trhu je jednoznačne spoločnosť Durex. A keďže sa táto firma neustále snaží prinášať novinky od výmyslu sveta, výnimkou nie je ani ich najnovší počin, nová príchuť prezervatívov.S vrúbkami, na dlhšiu výdrž či s vôňou… ponuka prezervatívov spoločnosti Durex je viac než široká. Jahodový, čokoládový, banánový či pomarančový. Máte aj vy, respektíve vaša priateľka obľúbenú príchuť?

Ak radi skúšate nové veci, môžete sa tešiť na novinku, s ktorou sa spoločnosť pochválila na sociálnych sieťach. Ide o kondómy s príchuťou baklažánu. Áno, čítate správne. Po príjemných ovocných príchutiach Durex zvolil niečo naozaj netradičné. Je len otázne, či sa vaša partnerka odváži ochutnať aj baklažánik.. ;-)

#Breaking: We're launching an exciting new savoury #condom range – Eggplant flavour! #Durex 🍆 #CondomEmoji

A post shared by Durex Global (@durexglobal) on

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Študentka žurnalistiky, ktorá má veľkú chuť a silu napredovať. Nemá vyhranenú rubriku, zaujíma ju z každého rožka troška, od vzťahových tém až po šoubiznis. Je náladová, miluje varenie, knihy a písanie.