Stávkovanie na športové podujatia je častá záľuba. Niektorí sa ním živia, väčšina prehráva. Niekto príde mesačne o pár eur, iný aj o celú výplatu. A mladý Rus o vlastný život!Fidel Nikitin bol normálny 27-ročný muž, ktorý vyštudoval vysokú školu, avšak uplatnenie nenašiel a živil sa ako predavač mobilných telefónov. Miesto toho, aby zarábal a sporil, míňal a zadlžoval sa.

Všetky peniaze, ktoré mal, teda asi 200 tisíc rubľov (cca 3 000 eur), investoval. Presnejšie povedané vložil ich na jedinú stávku – Francúzsko vyhrá finálový zápas proti Portugalsku. V prípade výhry by zarobil asi 100 tisíc rubľov, v prípade prehry by padol na nulu. A ako je známe, Portugalsko vyhralo. Z mužovho pohľadu – Francúzsko prehralo. Hoci v 92. minúte za stavu 0:0 nastrelilo žrď.

Následne muž napísal na Facebook jedinú správu: “Ďakujem vám a prepáčte…” O desať minút skočil pod idúci vlak. Rušňovodič zrážke zabrániť nemohol.

Zdroj: sport.nova.cz | Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Martin F
Chalan, ktorý vyrastal v byte oproti futbalovému štadiónu v meste so športovým duchom - v Dubnici nad Váhom. Milujem šport, najmä futbal, v telke nepohrdnem ani tenisom, basketbalom, hokejom ... a posledný rok som sa stal tak trochu závislý na šípkach. Život si taktiež neviem predstaviť bez rockovej/metalovej hudby. ... a samozrejme bez vtipov a srandy, ktorú veľmi nerád kazím a nemám problém si robiť ju ani sám zo seba