Nechajte vaše telo oddýchnuť a užite si „sleep naked“! Že čo to je? :)„Sleep naked“, v preklade spať nahý, je už čoraz zaužívanajšie aj vo svete a dokáže vzťah muža a ženy dokonale okoreniť. A keď vám povieme, koľko pozitív „sleep naked“ prináša, pyžamo už potrebovať nebudete!

Zdravé spermie chce mať každý chlap a chladnejšie prostredie počas spánku ich len podporuje. Ženy pri spaní bez oblečenia môžu predísť kvasinkovým infekciám na intímnych miestach, nakoľko vo vlhkom a teplom prostredí sa infekciám veľmi darí.

Pokožka môže dýchať, je dokonale prevzdušnená, predídete vzniku kožných ochorení či zaparenín. Veď kedy môže byť odhalené vaše podpazušie a nohy, ked nie počas noci. Spíte a nič vás neobmedzuje. Gombíky, šnúrky ani gumy v páse cítiť nebudete.

s2

Nechajte aj vaše intímne partie voľne dýchať

Možno pre ženy nie je lákavé spať v Evinom rúchu, pretože sa boja sa, že im bude chladno alebo že budú nevyspaté, avšak sú na omyle. Sú to len výhovorky, lebo sa nechcú vzdať svojho teplého pyžamka, ktoré niekedy pripomína celkom „antierotický odev“. Povedzte teda tej svojej, ako pozitívne vplýva spánok  „na holo “ na jej postavu. Navrhnite, že to spolu aspoň vyskúšate.

Nahota počas spania prospieva  správnemu krvnému obehu. Nie je to super, že vy si oddychujete a počas toho spaľujete kalórie? Ak je vám chladno, spaľujete viac kalórií, pretože telo vydáva enegiu na to, aby sa zahrialo.

Skutočnosť, že spíte nahí, pomáha udržať vašu telesnú teplotu v rovnováhe a hladinu kortizolu tiež. Kortizol je stresový hormón, ktorý ovplyvňuje takmer všetky naše civilizačné problémy a jeho vysoké hladiny môžu viesť aj k túžbe po nezdravom jedle a následne aj kilečká idú hore, čo nechceme.

Ďalším prínosom je dotyk vašich nahých tiel a bez pochýb už len kontakt s partnerkou zvyšuje sexuálne vzrušenie. Uvoľňuje sa hormón oxytocín, ktorý prehlbuje vášeň a tým prospieva intímnemu vzťahu.

Keď neprší, aspoň kvapká

Tým chceme povedať to, že ak žena odmietne spať úplne nahá, možno zahodí pyžamo a  vymení ho za malý kus zvodnej spodnej bielizne.

A kto nechce veriť týmto informáciám o hormónoch a chudnutí, jedno je isté, a to fakt, že sa budete milovať častejšie. Veď kto by odolal tomu sexy nahému telu, čo leží celú noc vedľa vás?

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Janka K
Človek, ktorý rád na sebe pracuje a je spokojný vtedy, keď sú spokojní jeho najbližší :)