Myslíte si, že život YouTubera je ako prechádzka ružovou záhradou? Tak to budete asi dosť prekvapený, pretože v niektorých prípadoch môže byť opak pravdou. Situácia, do ktorej sa dostal vychýrený český YouTuber Fatty Pillow, je naozaj nezávideniahodná.

Základňa fanúšikov, ktorú si Fatty Pillow prostredníctvom internetu vytvoril, siaha dokonca aj na naše územie. Samotný počet sledovateľov na YouTube kanáli s názvom FattyPillowTV neustále rastie a už teraz tohto zabávača sleduje cez 400 000 fanúšikov. Avšak jeden z nich mu poriadne zavaril!

Fatty Pillow, Fatty Pillow foto, youtuber Fatty Pillow, streamer Fatty Pillow

Fattyho život sa náhle skomplikoval jedného obyčajného rána, keď sa v pobočke českej sporiteľni dozvedel šokujúcu správu. Jeho účet bude totižto zmrazený do doby, kým nesplatí exekúciu vystavenú českou políciou vo výške 33 miliónov českých korún! Áno, čítate správne.

Celý problém spočíva v tom, že fanúšikovia už nejaký ten rok Fattyho podporujú finančnými prostriedkami (donate). Avšak jeden prispievateľ si po roku uvedomil, že jeho platobná karta bola zneužitá a finančné prostriedky z nej putovali na konto tohto YouTubera. Celú príhodu vám ale istotne lepšie rozpovie samotný Fatty Pillow, ktorý ťažko povedať, či sa nad astronomickým účtom topí v slzách alebo sa nad kurióznou situáciou šialene zabáva.

Zdroj: YouTube.com | Foto: YouTube.com, Facebook