Mysleli ste si, že démon, satan či diabol existuje iba vo filmoch? Ak áno, tak to ste ešte nevideli vystúpenie speváčky Beyoncé na Super Bowl, kde bola počas priameho prenosu posadnutá diablom!Beyoncé mala počas prestávky na Super Bowle vystúpenie, ktoré si mohol vychutnať vypredaný štadión. Nebolo by na tom nič nezvyčajné, až do momentu, kým sa s Beyoncé nezačali diať neuveriteľné veci. Počas spievania sa zrazu na jej tvári objavili démonické črty. Speváčkine oči úplne zmenili tvar a farbu a jej hrdlo pôsobilo tak, akoby jej do neho niečo vchádzalo. Od tohto momentu už môžeme vidieť iba výraz samotného diabla, z ktorého priam ide strach.

Malo by byť v záujme každého rodiča, aby jeho deti za svoje idoly nebrali hviezdy podobného formátu, nakoľko sa už samotné počúvanie takejto hudby môže dostať do ich podvedomia, a to aj bez toho, aby textu reálne rozumeli.

Čo si o tomto videu myslíte vy, je to FAKT alebo FIKCIA?

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Peter P
Na prvý pohľad nudný právnik, v skutočnosti človek, ktorý miluje zábavu a svoju ženu. Jeho vášňou sú filmy a samozrejme šport. Občas neodolá stávkovaniu, no ale každý má predsa svoje muchy :)