Chtíč je sviňa. Zatemňuje mozog a núti vás robiť veci, ktoré môžete skôr či neskôr šeredne ľutovať. Štefan o tom vie svoje. Keďže jeho zážitok je viac ako pikantný, z pochopiteľných dôvodov sme mu zmenili meno. Od mladosti pracoval ako kamionista a nebolo ničím výnimočným, keď si dlhé cesty občas spríjemnil spoločnosťou nejakej peknej slečny.“Vracal som sa domov z Ruska a zastavil som na jednom parkovisku na východe Slovenska. K môjmu kamiónu prišla veľmi pekná dievčina. Mala mini sukničku, neskutočné nohy a čierne, dlhé, kučeravé vlasy. Rovno sa ma opýtala, či si nechcem užiť a povedala mi aj cenu. Jasné, že som chcel. Dohodli sme sa na fajke a musím povedať, že lepšiu som ešte nezažil,” vrátil sa k začiatku bizarného príbehu z deväťdesiatych rokov minulého storočia. Odvtedy ubehlo veľa času, občas si na exotickú krásku, a hlavne na jej nevídané “zručnosti” spomenul, ale to bolo asi tak všetko. Až prišla éra reality šou. To už bol Štefan šťastne ženatý, mal dve deti, vlastný dom, skrátka – rodinná idylka. Raz večer si ľahol na gauč a zapol telku.

On bol, teda bola, tá Šľapka z parkoviska!

“Práve dávali jednu reality šou. Smial som sa, aké indivíduá sa tam zišli, ale moju pozornosť upútal hlavne jeden čudný a dosť hysterický chlapík. Zdalo sa mi, že ho odniekiaľ poznám, len som si nevedel spomenúť, odkiaľ. Mal som z neho taký divný pocit. Účastníci reality šou boli vtedy veľké hviezdy, takže nebol problém vyhľadať si o ňom nejaké informácie,” opísal Štefan udalosti, ktoré ho doviedli k šokujúcej pravde. Keď zistil, čo je ten týpek zač, odkiaľ pochádza, čím sa kedysi živil a že vo svojej orientácii nikdy nemal celkom jasno, doplo mu. “On bol, teda bola, tá šľapka z parkoviska! Keď mi došlo, že ma v kamióne uspokojoval chlap, normálne som vybehol na záchod a povracal som sa,” priznal otvorene. “Vtedy, pred rokmi, keď som prišiel z Ruska domov, chválil som sa kamarátom, na akú profesionálku som natrafil a čo všetko so mnou stvárala. Že to bol v skutočnosti chlap, viem iba ja. A vlastne, teraz už aj vy.”

Foto: Depositphotos.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Andrea
Milujem život, šport, hudbu, zvieratá, prírodu, knihy. Fascinujú ma zákutia ľudskej duše a medziľudské vzťahy. Veľmi rada jem a dlho spím. :-)