Už niekoľko mesiacov zamestnával policajtov chlap, ktorý ženám po tvári a oblečení rozotieral exkrementy alebo sa im vymočil na vlasy. Vyzerá to tak, že fekálneho fantóma sa konečne podarilo dolapiť. Šokujúcou správou však je, že zadržanou osobou je syn 2. zástupcu náčelníka Generálneho štábu ozbrojených síl SR Pavla Macka.Policajti priviedli na Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Dúbravke muža v opitom stave, ktorý je podozrivý z nechutných útokov. V cele predbežného zadržania triezvel viac ako deň. Svojim obetiam musel nahnať poriadny strach, keď ich v uliciach Bratislavy natieral výkalmi. Na svoje čudné praktiky si vyberal iba ženy, ktoré zvyčajne v nočných hodinách čakal na zastávkach MHD. Počas vyšetrovania vykonali policajné zložky rekogníciu a rámci nej tri poškodené osoby v podozrivom jednoznačne spoznali muža, ktorý mal na ne zaútočiť fekáliami.

Podľa informácií Nového času tohto mladíka pravdepodobne spoznal pred pár dňami aj taxikár, ktorý ho viezol a veľmi zapáchal po výkaloch. Privolaná polícia útočníka naháňala, no v uličkách hlavného mesta sa mu podarilo ujsť. Dnes už zadržaný fantóm čaká, aké následky mu jeho nechutné správanie prinesie. A šokujúca skutočnosť, že je synom vysokopostaveného funkcionára ozbrojených síl SR, mu v tomto prípade asi nepomôže.

“Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave IV na podklade  zabezpečenej dôkaznej situácie vzniesol obvinenie  24-ročnému Martinovi M. z Bratislavy v súčasnosti z celkom 6 prípadov prečinu výtržníctva a pre prokurátora už spracoval podnet k návrhu na vzatie obvineného Bratislavčana do vyšetrovacej väzby,” povedala policajná hovorkyňa Tatiana Kurucová.

útočník útočník1

Zdroj a foto: cas.sk