Už dlhšie obdobie sa v MMA kruhoch v Čechách a na Slovensku šepkalo o tom, že Karlos „Terminátor“ Vémola odíde z organizácie XFN a prestúpi do konkurenčného Oktagonu. A po včerajšej tlačovej konferencii je to definitívne potvrdené!

Vémola opustil organizáciu XFN, pretože mu podľa jeho slov nevyplatila všetky peniaze, ktoré mal podľa zmluvy dostať. Vedenie na čele s majiteľom XFN Petrom Karešom sa však voči jeho slovám ohradilo a tvrdí, že to nie je pravda. Vémola sa navyše údajne pokúsil vypovedať zmluvu, čo však nie je možné, a preto je vraj XFN pripravená proti nemu v krajnom prípade podniknúť aj nevyhnutné právne kroky.

Fanúšikovia však dúfajú, že sa celá táto situácia vyrieši, pretože stať sa môže aj to, že Vémola dostane súdny zákaz bojovať v akejkoľvek organizácii. Ako člen Oktagonu sa však s najvyššou pravdepodobnosťou bude môcť konečne stretnúť vo vysnívanom zápase s Attilom Véghom. Tento zápas si prajú fanúšikovia v Čechách a na Slovensku už dlhé roky a nikdy nebol reálnejší.

Vémola sa už o tomto zápase stihol aj vyjadriť a potvrdil, že to bude jeho najťažší duel v živote. Teší sa však, že mu Oktagon chce umožniť, akékoľvek stretnutie, o ktoré by mal záujem. Dokonca sú údajne v hre rovno dva zápasy medzi Vémolom a Véghom, čo by znamenalo, že sa v akomkoľvek prípade dočkáme aj odvety. A „Terminátor“ je podľa svojich slov pripravený získať opasok Oktagonu.

Foto: Instagram/KarlosVémola