Rozprávať, respektíve písať o tom, ako by sme chceli či nechceli zomrieť je pekná hovadina. Zomrieť nechce nikto, kto má rád svoj život. Bohužiaľ, smrť si príde po každého a aj vtedy, kedy by sme to čakali najmenej – pri se*e. 

Na ceste

Piť veľa alkoholu sa nevypláca. Vedia to aj dievčatá, ktoré nám vyrozprávali šokujúce príbehy zapríčinené práve požitím nadmerného množstva alkoholu. A vedia to aj príbuzní páru, ktorý v opitosti dostal „skvelý“ nápad – rozdať si to priamo uprostred cesty. Jeden kamionista ich však zazrel príliš neskoro a zrazu bola dvojica pod kolesami jeho vozidla.

Prečítajte ti tiež: Bizarné úmrtia, ktoré si vyslúžil nominácie na Darwinovu cenu!

Vo veľkom množstve

Pri mladšej dáme by sa to asi nestalo, ale predsa len vo veku 75 rokov sa pri náročných fyzických aktivitách udeje čokoľvek. Tak ako jednej zbohatlíčke, ktorá si vyšla za se*uálnym dobrodružstvom do Ghany, kam chodí mnoho jej rovesníčok s rovnakým úmyslom. Pani si tu našla o 30 rokov mladšieho „zajačika“, ktorý ju podľa členov jej rodiny usúložil k smrti. Tento chudák sa na pár minút pravdepodobne ocitol aj v úlohe nekrofila, keďže to, že je starká mŕtva, si všimla až opatrovateľka, ktorá nadržancov, vlastne už len jedného, načapala. Na pánka bolo zo strany rodiny zomretej podané obvinenie už zo spomínaného usúloženia k smrti a taktiež od neho požadovala zaplatenie pohrebu.

V pohrebnom aute

Nasledujúci príbeh je priam neuveriteľný. Zamestnanec pohrebnej služby využíval svoje služobné autá ako hodinový hotel. Pravidelne v nich prášil baby, až dovtedy, kým sa mu jedno takéto stretnutie nestalo osudovým. Spolu so svojou zverenkyňou po súloži zaspali, no zabudli na zapnutý motor, takže sa zadusili splodinami. A to sú tie paradoxy života!

Na streche

Dvadsaťjedenročná dvojica z Južnej Karolíny sa spoznala v bare a preletela medzi nimi taká iskra, že svoje zoznámenie chcela hneď pokrstiť se*om. Miesto aktu si však zvolili tak trochu netradičné – strechu domu. Nie je naám jasné, prečo museli ísť zrovna na jej okraj, ale to sa už nedozvieme, keďže sa odtiaľ z 15 metrovej výšky skotúľali na cestu a rovno pod kolesá vodiča. Ten sa chudák vyľakal, že ich zrazil, no nakoniec sa zistilo, že ich „len“ prešiel, pretože na streche mali odložené svoje oblečenie.

S koňom

Ak nemáte silný žalúdok, posledný príbeh radšej vynechajte. V roku 2005 bol totiž na jednom washingtonskom ranči nájdený muž, ktorý mal rozsiahle vnútorné krvácanie. Zistilo sa, že sa pokúšal o se* so svojim koňom. V jeho dome boli následne políciou nájdené rôzne porno záležitosti so zvieratmi a zistilo sa, že zvrhlík bol súčasťou celej komunity, ktorá sa ukájala na úbohých zvieratách. Do basy však nešiel ani jeden jej člen, pretože vo Washingtone nie je se* so zvieratami zakázaný.

Foto: wallpapercave.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Marko
Dievčatá, sex a vzťahy vs. šport chľast a zábava. O tomto píše náš redakčný playboy Marko. Na otázku či mu nejaké dievča povedalo nie, odpovedal, že veľa dievčat povie najskôr nie :)