23-ročný slovenský obranca Denis Vavro, ktorý hral donedávna v službách dánskeho FC Kodaň, bude podľa posledných informácií meniť klub. Zamieriť by mal k známemu účastníkovi najvyššej talianskej súťaže! 

O Denisa Vavra sa počas leta strhla veľká bitka, do ktorej sa zapojili najmä kluby z talianskej Serie A a anglickej Premier League. Talentovaný obranca je podľa najnovších správ len krôčik od prestupu do S.S. Lazia (Lazio Rím), ktoré za Vavra údajne zaplatí 10 miliónov eur. Malo by tak ísť o jeden z najdrahších prestupov slovenského futbalistu v histórii.

Viac zaplatil len Inter za Škriniara (23 miliónov eur), opäť Inter za Vratislava Greška (21,5 milióna eur) a čínsky Ta-lien I-fang za Hamšíka (20 miliónov eur). Žilinský odchovanec by mal v Laziu zarábať údajne 1,5 milióna eur ročne a jeho kontrakt by mal mať dĺžku trvania 5 rokov. V talianskej Serii A bude mať teda Slovensko ďalšieho stopéra a my Denisovi držíme palce, nech sa mu darí minimálne tak dobre, ako jeho kolegovi z reprezentácie Milanovi Škriniarovi v Interi.

Denis Vavro najlepšie momenty

Zdroj: Twitter | Foto|Video: Twitter, YouTube