Meno: Martina ŠtetiarováBydlisko: Bratislava, Rím, Čadca (všade a nikde) :)

Výška: 177 cm

Veľkosť pŕs: 70D

Povolanie: Model&Deejay

Dievčatá, máte aj vy záujem stať sa našou ManMagazin.sk GIRL? Registrujte sa tu.

COVER2015-01_FINAL_FULL

Prečo by si chcela byť ManMagazin.sk Girl?

Pretože za posledné obdobie som úspešne reprezentovala SR v celosvetových súťažiach :) Som aktuálna Miss World Bikini Model 2014, Miss European Bikini 2014, a v súťaži World Super Model som získala titul Best Figure of the World 2014, čiže NAJKRAJSIE TELO SVETA 2014.

88888

Ako by mal vyzerať dnešný moderný muž?

Dnešný moderný muž je podľa mňa človek, ktorý nasleduje svoje ciele, dbá o svoj zovňajšok v medziach mužskosti a reprezentuje svoju osobu ako džentlmen.

Čo ťa na mužoch odrádza?

Keď sa muž správa detinsky a nezodpovedne v situáciách, ktoré si vyžadujú konkrétne riešenie, odrádza ma tiež, keď mu chyba pokora a keď sa zaujímajú len o vonkajšiu krásu.

5-jay_martina_steriar_OK_grafik-(1)

Najšialenejšia sexuálna príhoda?

Verím, že ma taká ešte len čaká, keď stretnem toho “PRAVÉHO”. Viem, že na mňa niekde čaká a že si užijeme spolu kopec srandy v aj mimo postele. Mam zopár tajných úletov, ktoré s ním potom zrealizujem.

Komu fandíš v športe?

Zaujímam sa o šport ako celok, kedže sama športujem :). Najviac však fandím našim futbalovým a hokejovým reprezentantom.

1

Nadprirodzená schopnosť: Neviem, či je to zrovna nadprirodzená schopnosť, ale ako ľavo-pravák dokážem písať oboma rukami súčasne doprava, čiže klasicky ako aj doľava, čiže opačne :))))

Sex so ženou?

Ako skúsenosť to určite nie je na zahodenie :)). Len by som sa upevnila, že som čisto hetero :) ale “nikdy nehovor nikdy” :)

2

5 vecí, ktoré by mal mat správny chlap?

Dôležitá je CHARIZMA, musí z neho to “niečo” vyžarovať, musí ma niečim očariť :). Mal by mať nenormálny ZMYSEL PRE HUMOR, chcela by som, aby s ním bola nenormálna sranda, aby sme spolu vyvádzali :)). Dôležitá je tiež KOMUNIKÁCIA, aby sme sa mali donekonečna o čom rozprávať, aby ma CHÁPAL A PODPOROVAL v tom, čo robím, aby som s ním mohla zdieľať svoje úspechy, hanblivosť je tiež vítaná a keby k tomu ešte aj DOBRE VYZERAL, to by bola vražedná kombinácia ❤️.

9

Keby sme ťa stretli v klube, na čo by sme ťa zaručene zbalili?

Do klubu chodím stráviť príjemný čas, zrelaxovať sa, zabaviť sa, som za flirtovanie v medziach zábavy, ale čokoľvek viac ma v klube na mňa opačný efekt ;)

Čo by sme rozhodne nemali skúšať?

Tato téma je pre mňa tabu, kedže ako som spomínala, nechodím do klubu za týmto účelom ;)

6-jay_martina_steriar_OK_grafik-(2)

Aké auto by si chcela mat?

Už  mám :). jazdím na Audi Q5, mám najazdených až cez 200000 km, takže už uvažujem o novom, ale záleží, či sa bude dariť aspoň tak, ako doteraz :))

Čo chceš v živote dosiahnuť?

To, o čom som snívala sa mi už splnilo, snívala som o víťazstvách v svetových súťažiach krásy, niekoľko ročná drina sa vyplatila a za posledný rok som uspela hneď niekoľkokrát, teraz sa chcem ďalej venovať modelingu a tiež sa predstavím ako Deejay v tour po svete. Čo by som chcela ešte skúsiť je moderovať počasie alebo šport :). Napríklad robiť rozhovory so športovcami po zápasoch, s čím by sa spájalo aj cestovanie, a to by bola top kombinácia :).

7---a_MG_1132

Obľúbená módna značka?

Najobľúbenejšia je Elisabetta Franchi, je to elegantná móda, ktorá vyzdvihuje ženskosť, zbožňujem aj športový štýl. Dôležité je však pre mňa mať vždy sexi kompletík, aj pod teplákmi :))

Posledný dobrý film?

50 odtieňov sivej :)

4

Čo by si odkázala našim čitateľom?

Nikdy nenechaj odísť niekoho, kto sa dotkne tvojej duše viac ako tvojho tela.

55555

Vytvorené pre ManMagazin.sk

Foto: Miroslav Cibulka | Vlasy a make-up: Silvia Vanekova

Oblečenie: Ivana Jay Sojkova | Production: JAY Agency / www.jay.sk

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Ondrej
Šéfredaktor a zakladateľ. Stará sa o štruktúru magazínu, robí väčšinu hlavných rozhovorov, technologických a auto-moto článkov. O to, aby boli naši čitatelia spokojní sa stará osobne a dlho do noci odpovedá na ich e-maily a správy na Facebooku.