Posledné prezidentské voľby sa ledva skončili a už sa objavujú hlasy smerom k tým ďalším. A zdá sa, že horúcim kandidátom na prezidenta vo voľbách bude o 5 rokov aj legendárny spevák Braňo Mojsej!

Cez víkend si Slováci za novú prezidentku zvolili Zuzanu Čaputovú, ktorá je aktuálne pod obrovským drobnohľadom médií. Po dlhšom čase sa však v tejto súvislosti objavuje na mediálnej scéne aj Braňo Mojsej, ktorý sa vo svojom poslednom videu rozhodol vydať „zásadné vyhlásenie“. V ňom najprv poprial novozvolenej prezidentke všetko dobré, a potom sa rozhodol ľuďom oznámiť, že „vytriezvel“.

Aj z tohto dôvodu sa teda plánuje uchádzať o post hlavy štátu vo voľbách v roku 2024, pretože podľa svojich slov cíti veľkú energiu a podporu, ktorú mu ľudia pravidelne dávajú. Mojsej sa síce označil za prvého kandidáta na budúce prezidentské voľby, no akosi zabudol na ďalšieho speváka Martina Jakubca, ktorý sa už niekoľko mesiacov, takisto prezentuje svojou budúcou kandidatúrou na najvyššiu ústavnú funkciu Slovenskej republiky. A tak sa zdá, že nás teda o päť rokov čaká kvantum zábavy!

Braňo Mojsej zásadné vyhlásenie

Foto|Video: YouTube/BranoMojsej