Hudobná produkcia na Slovensku sa zlepšuje a rastie raketovým tempom. Dokonalým príkladom je slovenská skupina PAPAJAM, ktorá už do éteru vypustila nejednu zaujímavú skladbu. Zväčša však išlo o akési vnútroštátne projekty, ktoré vo svete hudby príliš neprerazili. Keď ale do svojho tímu priberiete frontmana projektu R.I.O., všetko môže byť inak! Zdá sa, že na Slovensku sa práve zrodil jeden z najväčších hitov tohto leta. Jeho názov je Boom Boom a stojí na ním hneď niekoľko dôležitých zoskúpení. Tým najhlavnejším je azda slovenská skupina PAPAJAM, ktorá si na pomoc privolala medzinárodnú nahrávaciu spoločnosť a vydávateľstvo KBH Music. Za spomenutie rozhodne stojí aj dvojica poľských DJ-ov – Dj Combo a Dj Raphael, ktorí sa radia pod zoskúpenie DeeJay Mix Club. V neposlednom rade musíme spomenúť jednu z najhlavnejších zložiek, ktorou je svetoznámy spevák TONY T – frontman projektu R.I.O. Ten stojí za takými peckami, ako sú SHINE ON, respektíve hit  „Everybody“  Mike Candys ft. Ewelin.

Skladba zožala už vo svojom zárodku obrovský úspech. Dôkazom je fakt, že rodiaci sa hit Boom Boom do svojho repertoára zaradila hudobná televízia VIVA TV, ako aj nemecká stanica MTV. V súčasnosti je samotná pieseň vo veľkom propagovaná v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku i Poľsku.

“Chytľavá melódia, jamajské vokály a letný nádych v skladbe vyvoláva pozitívnu energiu, ktorú nájdete aj v najnovšom videoklipe. Veríme, že sa Vám táto latino tanečná skladba zapáči. “ poznamenali PAPAJAM.

A my s týmto tvrdením musíme súhlasiť! Predovšetkým letný „look“ samotného videoklipu v nás vyvoláva pocit tepla a povestnej pohodičky s drinkom v ruke.

Foto: YouTube.com, ts PAPAJAM

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lukáš
Normálny slovenský chalan, ktorý sa snaží užívať si každú sekundu svojho života. Medzi jeho záľuby patrí napríklad šport ale aj kultúra. Nebojí sa spraviť si srandu z čohokoľvek, ani sám zo seba.