Jozef Golonka je jednou z legiend slovenského hokeja. 79-ročný bývalý útočník je známy svojou ostrou kritikou všetkého, čo sa týka slovenského hokeja. Dlhé roky mu mnohí dávali za pravdu, no teraz fanúšikom kalich trpezlivosti pretiekol…Jožko tak nejak nešetril ostrou kritikou nikoho, kto stojí za slovenským neúspechom. Začal hráčmi, pokračoval trénermi a skončil až pri vedení celého nášho hokeja. No predovšetkým výrok o tom, že titul z roku 2002 sme získali so šťastím a vďaka tomu, že to boli najhoršie majstrovstvá, dožral úplne každého.

Čo odkazujú slovenskí fanúšikovia legende slovenského hokeja?

Tibor: Pochybovať o titule z MS 2002hého roku ?? Lebo vraj celý turnaj bol o slabých mužstvách,preto sme vyhrali?? Čo je toto zač, starý ch*uľo… stretnúť ho v meste tak mu vpálim jednu medzi rohy!”

Jano: “Tvoj problém je v tom, že hokej sa mení, zatiaľ čo tvoje myslenie ostalo v sedemdesiatych rokoch, keď si skončil s hokejom.”

Pavol: “Bože, to je magor nad magorov.”

Jozef: “Ja by som sa chcel dožil toho, aby pre tých mladých chlapcov aj dačo urobil. A nie len pindať a brať do vrecka…”

Martina: “Z tohto človeka mi je normálne zle!”

Rado:Jožko Gulonka strávil veľa času vymetaním rautov a poskakovaním na Senzi senzuse, je to samozvaný tlčhuba čo žije z bývalej slávy !!!”

Peter: Chcel by som sa dozit dňa, keď pán Golonka nebude komentovať slovenský hokej počas MS.”

Lukáš: Načo sa hentakého ch*ja pýtajú stale na hokej? On stále žije v dobe keď sa hral hokej ešte bez chráničov a prilby, jeho názor už nikoho nezaujíma, nech si chodí na koncerty Senzi Senzusu.

Ivan: “Akože ten titul sme nezískali právom? Vtedy nás reprezentovali svetové hviezdy ale ty si asi zaspal v čase, keď sa stával Gretzky slávnym.”

Roman: “Ešte, že pod tvojim vedením sme doslova excelovali, ty inteligent…”

Zdroj: Facebook | Foto: wikipedia.sk, depositphotos.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Martin F
Chalan, ktorý vyrastal v byte oproti futbalovému štadiónu v meste so športovým duchom - v Dubnici nad Váhom. Milujem šport, najmä futbal, v telke nepohrdnem ani tenisom, basketbalom, hokejom ... a posledný rok som sa stal tak trochu závislý na šípkach. Život si taktiež neviem predstaviť bez rockovej/metalovej hudby. ... a samozrejme bez vtipov a srandy, ktorú veľmi nerád kazím a nemám problém si robiť ju ani sám zo seba