Ušomraní ľudia, ktorí vedia len kritizovať, v modernom ponímaní – hejtovať, to majú pri hľadaní partnera asi ťažšie. Keby sa ale stretli s rovnakou náturou, to už by bolo o ničom inom. Presne pre takýchto hejtujúcich týpkov vznikla aplikácia Hater, vďaka ktorej môžu nájsť svoju spriaznenú hejterskú dušu aj oni.

Ľudia sa väčšinou do seba zahľadia na základe vzájomnej príťažlivosti, spoločných záujmov či názorov na tento svet. Na podobnom princípe je založená aj nová aplikácia Hater, ktorá spája polovičky s rovnako negatívnym postojom na konkrétnu vec.

Nová aplikácia Hater si nájde svojich obľúbencov.

Aplikácia umožňuje jej užívateľom vyjadrovať sa k rôznym témam, samozrejme, negatívne, na čo môže hocikto zareagovať. A tu sa už naskytá možnosť vzájomného stretu záujmov a preletenia virtuálnych iskričiek.

Vynálezcom aplikácie Hater je 29-ročný Brendan Alper, ktorý tvrdí, že jeho novinka obsahuje viac ako tisíc tém. Výhodou je, že okruhy si môžu ľudia vytvárať aj sami.. Aktuálne sa dokážete zapojiť do sekcií, ako napríklad marihuana, Donald Trump či misionárska poloha pri se*e. Podľa Alpera je údajne vedecký dokázané, že ak majú dvaja ľudia k niečomu negatívny vzťah, ich spoločný život môže byť naozaj veľmi úspešný.

Zdroj: vice.com| Foto: commons.wikimedia.org