Sotto Studio ponúka niečo, do čoho sa zamilujú nielen milovníci luxusu. Rýchlosť leteckej dopravy v kombinácii s pohodlím tých najvychytenejších jácht.Spojiť lietadlo s jachtou, teda vziať to najlepšie z jedného aj druhého, a vytvoriť dokonalý dopravný prostriedok? Prvý pokus o akýsi koncept sa datuje na rok 1939. Avšak až teraz prichádza dizajnérske štúdio Sotto s reálnym konceptom. Vlastne hotovým projektom. Ten stojí približne 73,3 milióna eur. V tejto sume máte lietadlo Lineage 1000E s interiérom superluxusnej jachty. Ozvali sa však hlasy, že interiér je až tak vymazlený, že vyzerá lepšie ako niektoré z najvyhlásenejších svetových víl. Ak ste milionárom a vlastné lietadlo už máte, projekt vám prispôsobia. Nevešajte hlavu.

Ak však zostaneme pri Lineage 1000E, tak v ponuke je priestor o veľkosti 114 kubických metrov. Teda naozaj veľa miesta na natiahnutie si nôh. Tento priestor je rozdelený na spoločenskú miestnosť so sedacou súpravou, televízorom alebo koktejlovým barom, hlavný apartmán so sprchovým kútom, ako inak v kúpeľni, a nechýba ani konferenčná miestnosť. Všetky doplnky a detaily interiéru sú buď mosadzné, zlaté, strieborné, alebo dokonca z platiny. Lietadlo tiež ponúka možnosti náladového osvetlenia či panoramatických okien.

Skyacht ONE Skyacht ONE Skyacht ONE Skyacht ONE Skyacht ONE Skyacht ONE Skyacht ONE Skyacht ONE Zdroj: details.com, skyachtone.com