Každý z nás niekedy sníval nad mladučkou učiteľkou, ktorú si predstavoval vo svojej posteli, kde by sa s ňou hral. Vekový rozdiel, ale tiež nadradenosť pani učiteľky je jednoducho vzrušujúca! V Českej Lípe sa študenti základnej škole isto potešili, keď zistili, že sa ich učiteľka zúčastnila legendárneho gaučového kastingu!Hádajte, kto natrafil na erotické video? No kto iný ako žiaci základnej školy! Žiaci základnej školy Pátova v Libereckom kraji si medzi sebou začali posielať erotické video, v ktorom hrala hlavnú úlohu ich 35-ročná učiteľka, mimochodom, dvojnásobná mamička.

>> Kastingové video pani učiteľky TU<<

Sandwich with ham, egg, cucumber and pepper

Pani učiteľka sa pre istú českú televíziu vyjadrila, že si hľadala nejakú brigádu na privyrobenie a natrafila na zaujímavý inzerát, kde hľadali modelku pre fotenie. Mladá učiteľka tiež povedala, že jej štáb určite podstrčil nejakú omamnú látku, pretože za normálnych okolností by nič podobné neurobila. Nuž, či to je pravda alebo iba výhovorka, si domyslite sami.

>> Kastingové video pani učiteľky TU<<

Sandwich with ham, egg, cucumber and pepper

>> Kastingové video pani učiteľky TU<<

Správu priniesol: Blesk.cz | Foto: repofoto z videa

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Radovan K
Zábava, fakty, ženy, motivačné články a hudobné/filmové novinky - to sú prednosti nášho redaktora Rada. Nikdy mu neunikne aktuálna zaujímavosť, ktorá hýbe svetom. Vždy je zábavný, dobre naladený a spoľahlivý. A ešte zaujímavosť, Rado je členom jednej z top slovenských tanečných skupín - Phantoms Crew.