Na Slovensku nie je príliš známa, no v susednom Česku ju poznajú takmer všetci. Reč je o Silvii Řehákovej, prsnatej blondínke, ktorá túžila po titule Miss Aerobik 2016. Šance na jeho zisk mala pomerne vysoké, nebyť jej bujarej minulosti!Silvie Řeháková je poriadny kvietok. Kedysi sa snažila dostať do českej verzie reality show Vyvolení a neváhala sa kvôli tomu vyzliecť. Ani to jej však nepomohlo. Teraz sa snažila uspieť v súťaži Miss Aerobik. V tomto športovom odvetví vraj bola kedysi výborná a šance na výhru mala veľké. To by sa však nemohol prevaliť škandál, kvôli ktorému ju vylúčili z finálovej dvanástky. Silvie totiž natáčala péčko a fotila erotické fotky!

Lesbické péčko a erotické fotky Silvie Řehákovej si môžete pozrieť na Manforum.sk—TU 

V priemysle pre dospelých vystupovala pod menami Sindy Saint, Silvie R Gabbana, Abby alebo Cindy Elliott. Azda nikoho neprekvapí, že porotu na prešľapy tejto 23-ročnej Češky upozornili práve jej sokyne zo súťaže. Pri pohľade na Silviine telo sa možno zľakli konkurencie. Silvie Řeháková porotu súťaže Miss Aerobik síce sklamala, no svojimi pikantnými fotkami a videami potešila nejedného chlapa. Super, Silvie, len tak ďalej!

Lesbické péčko a erotické fotky Silvie Řehákovej si môžete pozrieť na Manforum.sk— TU 

s3

silvie rehakova

Lesbické péčko a erotické fotky Silvie Řehákovej si môžete pozrieť na Manforum.sk — TU

silvie rehakova

silvie rehakova

Lesbické péčko a erotické fotky Silvie Řehákovej si môžete pozrieť na Manforum.sk—TU 

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram, Facebook, Extra.cz

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Andrej
Mal by som sa venovať štúdiu, no radšej prokrastinujem a píšem články. Sorry, mami. Ženy, šport, zábava (toto poradie nezamieňať s rebríčkom priorít...alebo?).