Nový slovenský premiér zasadol na kreslo v Úrade vlády len dnes a už má čo vysvetľovať.  Počas pondelkovej “tlačovky” s koaličným partnerom Bélom Bugárom mu totiž zo saka náhle vypadol podozrivý predmet. Aj keď sa Pellegriniho hovorca snažil pochybujúcu verejnosť upokojiť tým, že išlo len o špáradlo z obeda, ľudia na sociálnych sieťach majú iný názor.Chúlostivá situácia nastala, keď čerstvému slovenskému premiérovi vypadol z vnútorného vrecka na saku podozrivý predmet. Pellegrini po “bielej veci” okamžite siahol a ukryl si ju v dlani. Podľa reakcie vo videu zahliadol zvláštny moment aj Béla Bugár, sediaci vedľa nového ministra.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Ľudia na sociálnych sieťach začali okamžite špekulovať nad tým, čo môže byť záhadnou vecičkou, ktorá vypadla premiérovi počas tlačovej besedy na stôl. Našli sa i názory, že predmet má spojitosť s drogami.

Hovorca premiéra Pellegriniho sa okamžite snažil k spornej veci vyjadriť. “Pánovi Pellegrinimu vypadlo z vrecka špáratko v papierovom obale. To je absolútny nezmysel,” podľa informácií portálu čas.sk odpovedal Martin Dorčák na otázku, čo hovorí o drogových špekuláciách na sociálnych sieťach.

Video, ktoré vyvolalo búrlivé diskusie na sociálnych sieťach

Zdroj: cas.sk | Foto: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.