Lionel Messi, mnohými považovaný za najlepšieho hráča sveta, je pravidelne chválený za skvelé výkony na trávniku. V posteli je to však z jeho strany veľké fiasko. Aspoň takto to tvrdí argentínska modelka Xoana González, ktorá vraj mala česť spať s týmto geniálnym futbalistom!Barcelonskej futbalovej superstar Lionelovi Messimu sa v poslednej dobe príliš nedarí – po nešťastnom finále Copa América ukončil reprezentačnú kariéru, odsúdili ho za daňové podvody a teraz jeho chlapskú hrdosť potupila argentínska modelka Xoana González. Tá vraj s Lionelom kedysi dávno spala a nebola to žiadna sláva.

Pre peruánsku televíziu BolaVIP sa vyjadrila: “Bolo to pred mnohými rokmi, bol ešte mladý, ale vedel, čo robí. Jeho ochrankár za mnou prišiel a povedal mi, že ma chce niekto spoznať. Bola som zvedavá a chcela som zistiť, o koho ide. Stuhla som, keď som videla, že je to môj idol Lionel Messi.”

Domáce video orálu od Xoany González + jej nahé fotky si môžete pozrieť >>> TU

“Povedala som mu, že je zbabelec, keď za mnou poslal svojho ochrankára. Vtedy som si uvedomila, že je veľmi hanblivý. Potom sme hovorili o hudbe a nemôžem si spomenúť, či mi povedal, že má priateľku alebo nie. Po chvíli sme išli do jeho bytu v Puerto Madero,” dodala Xoana.

Na opísanie posteľnej aktivity Lionela Messiho si pomohla futbalovou terminológiou: “Keď makáte po celom ihrisku, očakávate, že vám to niekto oplatí. Chcela som, aby mi toho predviedol viac. V jednom momente som sa cítila, ako by som to robila s mŕtvolou!”

Lionelovi očividne po parádnych výkonoch na ihrisku neostáva dosť energie, aby skóroval aj v posteli. Na druhej strane, nemôžeme si byť istí, či Xoana hovorí úplnú pravdu. Je veľmi pravdepodobné, že argentínska modelka sa chce touto cestou iba zviditeľniť. Veď, ktorý futbalista by ju preslávil viac ako Messi či Ronaldo?

Domáce video orálu od Xoany González + jej nahé fotky si môžete pozrieť >>> TU

Ayer antes del show en Huanuco 💋

A post shared by Xoana González (@xoanaoficial) on

A post shared by Xoana González (@xoanaoficial) on

Domáce video orálu od Xoany González + jej nahé fotky si môžete pozrieť >>> TU

Zdroj: Thesportbible.com | Foto: Instagram.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Andrej
Mal by som sa venovať štúdiu, no radšej prokrastinujem a píšem články. Sorry, mami. Ženy, šport, zábava (toto poradie nezamieňať s rebríčkom priorít...alebo?).