Se*ovať v trinástich rokov je síce zarážajúce, ale v dnešnej dobe, bohužiaľ, nie až také netradičné. Horšie však je, že niektoré se*uchtivé deti majú potrebu pochváliť  sa týmto „dospeláckym“ aktom aj na Facebooku. Žiadna Amerika ani Rusko, ale Česká republika.Šiestaci zo základnej školy v Havlíčkůvom Brode majú za sebou poriadne divokú párty. Ako uviedli havlíčkodské noviny Denník, žiaci vo veku 12 – 13 rokov si u jedného zo svojich spolužiakov spravili žúrku, na ktorej sa všetci spolu hrali. Nešlo však o žiadne človeče či dostihy, ale se*uálne hry. Ako uvádzajú české médiá, deti v eufórii zverejnili fotky aj na sociálnu sieť. Zrejme sa chceli zahrať no dospelákov a vzbudiť u ostatných rovesníkov pocit závisti. Jediné, čo tým ale dosiahli, bola hanba a zalarmovanie polície a sociálky, ktoré momentálne tento prípad vyšetrujú.

Prečítajte si tiež: Poľskí puberťáci hrali hru, skončila sa tehotenstvami!

Pre Denník sa vyjadrila aj matka jedného z dievčat, ktorej dcéra prezradila, že boli s kamarátkou u kamaráta doma a se*ovali. Ale podľa jej slov, sama nevie, čo si má pod týmto pojmom predstaviť. Vraj si myslí, že ide len o nafúknutú bublinu.

Polícia momentálne zisťuje, koľko detí sa na párty zúčastnilo, či popíjali alkohol a či naozaj medzi nimi došlo aj k pohlavnému styku alebo ide len o planý poplach, ktorý vzbudili fotografie a nevedomosť dievčaťa o tom, čo je to se*.

Zdroj: havlickobrodsky.denik.cz

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Slávka
Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Plnohodnotnej zastupuje nášho šéfredaktora a denne rieši milión vecí, aby ste si vy, naši čitatelia mohli čítať každý deň novinky zo všetkých oblastí, ktoré vás zaujímajú.