Ľudská bláznivosť nepozná hraníc. Dôkazom je aj Ted Richards, ktorý svoju nekonečnú lásku k papagájom nemieni skrývať. Dokazuje to svojím vzhľadom, ktorý možno označiť prinajmenšom za zvláštny. Päťdesiatšesťročný Brit patrí k najextravagantnejším obyvateľom, aké si mesto Bristol pamätá. Dôvodom je obrovská sympatia k pätici papagájov, ktoré Ted chová vo svojom dome. Jeho láska k operencom sa tiahne už od roku 1976, kedy si domov priniesol prvého škriekajúceho spoločníka. Tento tvor očaril Richardsa natoľko, že sa Brit postupom času rozhodol, že sa mu chce podobať.

papagaj

Začalo to pritom „obyčajným“ tetovaním, ktoré malo navodiť efekt farebného peria. Od tváre pokračoval Richards neskôr aj do oblasti krku. Ani toto ale nestačilo, preto nasledovali viaceré piercingy a oceľové „kly“ na čele. Možno ste si pomysleli, že toto je už vrchol, čo mohlo Tedovi napadnúť. V tom prípade ste sa ale mýlili.

Nasledovalo totiž ďalšie a tentokrát omnoho extrémnejšie tetovanie. Na rad totiž prišli aj očné bielka, ktoré sa rázom zmenili na farebné buľvy, ktoré pôsobia na papagája upokojujú a Tedovi navyše dodávajú istú dávku autenticity. Brit to ale všetko „zabil“ poslednou operáciou, pri ktorej si dal odstrániť viditeľnú časť uší. Aj týmto počinom sa tak rozhodol spraviť ďalší výrazný krok k tomu, aby bol na nerozoznanie od svojich operených miláčikov.

Ako sám Richards tvrdí, sám nevie, kam jeho láska k papagájom dospeje, či a aká bude jeho ďalšia operácia. Jedno je však isté, do kroniky mesta Bristol sa jeho meno navždy vryje dúhovými písmenami.

Zdroj: Youtube