To, čo sa podarilo 39-ročnému otcovi troch detí z Montany urobiť so svojím telom za neuveriteľných šesť mesiacov, môže na prvý pohľad vyzerať ako nereálny príbeh z americkej bláznivej komédie. Opak je však pravdou – vďaka zmene životného štýlu sa stal z neho úplne nový človek!Jeremiah Peterson dokázal, že na zmenu života nie je nikdy neskoro – jeho instagramový profil slúži ako inšpirácia pre mnohých, ktorí bojujú s nadváhou rovnako ako on, veď na začiatku svojej premeny vážil 127 kg! Zlom nastal po tom, čo muž zistil, že nestíha svojim deťom, pretože mu dochádzal dych a počas turistických výprav musel neustále zastavovať, aby si oddýchol.

Na to, aby sa Jeremiah zbavil pivného brucha a vysekal ho do dnešnej podoby, mu stačilo iba 180 dní, počas ktorých zhodil 37 kíl, čo je skoro tretina jeho pôvodnej hmotnosti. Pri pohľade naňho by zrejme nikto nepovedal, že ešte pred časom vyzeral ako tučko, ktorý sa kŕmi nezdravými hamburgermi.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Jeremiah Peterson a jeho premena

šokujúce premeny 180 kíl za 6 mesiacovJeremiah Peterson schudol 37 kíl za pol roka

Zdroj/Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Belleville
Som obyčajný chalan s nabrúseným jazykom, ktorého najväčším plusom je úprimnosť. Nie každý ju však znesie... O to viac ma baví riešiť veci tu a teraz. Nikdy sa nevzdávam a verím, že svetu bude raz vládnuť práve úprimnosť. „Neúspech je len šanca začať znova, tentokrát o niečo rozumnejšie.“ (H. Ford)