To, čo sa udialo v ringu, nemá obdobu. O sledovanom dueli medzi 30-ročným Holanďanom Murthelom Groenhartom a 28-ročným Belgičanom s arménskymi koreňmi Harutom Grigorianom sa ešte budú viesť rozsiahle diskusie. Dá sa vôbec takýto záver zápasu v kickboxe nejako racionálne vysvetliť?Čo sa vlastne stalo? Groenhart v druhom kole zasiahol svojho súpera relatívne bežným úderom. Grigorian však na to zareagoval nepochopiteľným otočením sa súperovi chrbtom, pričom sa pokúsil odkráčať do opačného rohu ringu bez toho, aby sa akýmkoľvek spôsobom chránil. Holandský kickboxer preto neváhal a dobre mierenou ranou zložil svojho súpera. Ten bezvládne padol a skutočne nevyzeral dobre, na čo rozhodca, samozrejme, zareagoval tým, že sa šiel presvedčiť, či Belgičan vôbec žije.

Počas toho však do ringu vtrhlo niekoľko divákov, z ktorých podľa slov samotného víťaza najmenej jeden vyzeral tak, že mu ring nie je cudzí. Táto skupinka Groenhartoma napadla a uštedrila mu nepríjemné údery do oblasti tváre, po ktorých mohol pokojne utrpieť zlomeninu čeľuste. Besniacich divákov museli od holandského šampióna v strednej váhe napokon vytrhnúť.

VIAC ŠPORTU nájdete na SportovyMagazin.sk >>> TU

Zdroj: maxim.com | Foto: Twitter | Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Martin F
Chalan, ktorý vyrastal v byte oproti futbalovému štadiónu v meste so športovým duchom - v Dubnici nad Váhom. Milujem šport, najmä futbal, v telke nepohrdnem ani tenisom, basketbalom, hokejom ... a posledný rok som sa stal tak trochu závislý na šípkach. Život si taktiež neviem predstaviť bez rockovej/metalovej hudby. ... a samozrejme bez vtipov a srandy, ktorú veľmi nerád kazím a nemám problém si robiť ju ani sám zo seba