Pod fetišom si mnoho ľudí predstavuje nechutné a často nevysvetliteľné chúťky osôb, ktoré pokladajú za nadržaných, perverzných zvrhlíkov. No nie je to celkom tak a každý z nás môže byť do istej miery fetišistom.Presne tak. Už len samotná heterose*ualita je sama o sebe fetišom, ktorému ľudia jednoducho nedokážu odolať. Podľa odborníka všetko to, čo za cieľom vzrušenia robíte, je do istej miery fetišom. A ktoré sú tie najčastejšie?

1. Hry a pomôcky

Nie je nič lepšie ako si pohlavný styk okoreniť vzrušujúcou predohrou. Ak do toho zapojíte aj fantáziu, kostými či pomôcky, vedzte, že ste sa v tom okamihu stali malým deviantom.

2. Dominancia a submisivita

Vzrušuje vás predstava byť nad partnerom dominantný, alebo ste skôr v pozícii podriadeného a plníte všetky jej zvrhlé chúťky? Už len to, ak dosiahnete orgazmus so zviazanými rukami, prelepenými ústami a zaviazanými očami je jasný dôkaz toho, že patríte medzi fetišistov.

3. Latex a koža

Táto kategória nadväzuje na tú predcházajúcu, lebo práve dominantné osoby milujú latexové či kožené oblečenie. Niektorí ľudia takéto kostýmy dokonca potrebujú k dosiahnutiu orgazmu. Okrem toho sem patria aj obojky, putá, korzety či bičíky.

4. Voyeurismus

Jedná sa o se*uálnu úchylku, kedy sa deviant tajne pozerá na vyzliekanie inej osoby, alebo sleduje anonymne styk dvojice. Patria sem aj muži, ktorí pozerajú pod sukne, alebo do výstrihov.

5. Trojka alebo štvorka

Najčastejším fetišom mužov je práve styk s dvomi ženami. Nie je to však len snom mužov, ale aj ženy túžia po vzrušujúcom dobrodružstve s dvomi mužmi. Je to akýmsi okorenením pohlavného života ľudí.

6. Anál

Aj tento druh intímneho styku sa radí medzi fetiše, ktorý je zároveň vo dvojici veľmi obľúbený. Ľudí doslova láka predstava vojsť do partnerky iným vchodom ako tým, ktorý je na se* určený.

Foto: depositphotos.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lussy
Večný introvert s tak trochu komplikovanou povahou so zábleskami suchého humoru a nepochopeného vtipu. Ale inak som v pohode, v dave (ne)prehliadnuteľná, často zamyslená, s občasným úsmevom a niekedy aj optimisticky naladená :D