Stal sa zázrak, šestica najznámejších priateľov na svete je opäť pokope!Rachel, Phoebe, Monica, Joey, Chandler a Ross. Seriáloví Priatelia nás zabávali neuveriteľných desať sérií až do roku 2004. Odvtedy, počas dlhých dvanásť rokov, sa sem-tam objavila správa, že by sa seriál mohol obnoviť, no vždy aspoň jeden z hercov odmietol. Avšak ľady sa pohli.

21. februára bude na NBC premiéra dvojhodinového špeciálu na počesť režiséra Jamesa Burrowsa k jeho tisícemu seriálovému dielu. Burrows má, samozrejme, prsty v celej rade projektov, no postaral sa najmä o pätnásť dielov Priateľov. Vďaka tomuto režisérovi teda uvidíme všetkých šesť legendárnych postáv opäť v jednej epizóde. Je však stále tajomstvom, či sa herci stretnú aj v jednej miestnosti. Údajne sú tak vyťažení, že bol problém prehovoriť ich.

Legendárny režisér seriálov James Burrows, zdroj: ubertopic.com
Legendárny režisér seriálov James Burrows, zdroj: ubertopic.com

V dvojhodinovom špeciáli si tiež zahrajú herci z iných Burrowsových projektov, a to Taxi, Cheers, Will & Grace, The Big Bang Theory, Mike & Molly. Špeciálne k Priateľom tiež vzniklo oficiálne štvorminútové video z najpamätnejších momentov seriálu.

zdroj: ubertopic.com, maxim.com, youtube.com, warner bros. UK